Наступна сторінка

Результат пошуку зображень за запитом "полігон рибне" Із 1 січня наступного року в Україні мають сортувати тверді побутові відходи (ТПВ). Інакше кажучи, все сміття, яке збирається у процесі життєдіяльності людей, мусимо надалі розділяти за його видами, а також — на придатне для повторного використання й таке, що потребує захоронення, та небезпечне.

На Прикарпатті стартувала операція «Новорічна ялинка»14 грудня 2017, 17:09 | Коментарів: 1

Результат пошуку зображень за запитом "поліція перевірила ялинкові базари" Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області розпочала щорічну природоохоронну операцію «Новорічна ялинка». Зокрема, проводяться перевірки лісогосподарських підприємств щодо дотримання норм та лімітів заготівлі новорічних ялинок, перевірки із виявлення несанкціонованих рубок, а також фактів перевезення і незаконної реалізації новорічних ялинок.

20728203_10211502497491344_3371270025772820683_n Представників екологічної інспекції цього року не пустили на перевірку Бурштинської ТЕС.

Результат пошуку зображень за запитом "ялинка у домі біля каміну" В Івано-Франківській області до свят зрубають більше 30 тис. ялинок.

До новорічних свят в Івано-Франківській області зрубають 33 600 ялинок та 65 000 гілок.

Пов’язане зображення Керівники Івано-Франківської міської та обласної Асоціації учасників АТО поширили відкрите звернення до центральної влади з приводу реформи лісової галузі.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/shnur1.jpg Після повідомлення ЗМІ про те, що жителі Бурштина скаржаться на викиди місцевої електростанції, в Івано-Франківській ОДА обговорили дотримання санітарних норм та вироблення стратегії зменшення рівня викидів в атмосферу Бурштинською ТЕС.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/shnur1.jpg 25 листопада у редакцію Галки звернулася жителька Бурштина Мар’яна Багнюк, яка поскаржилася на викиди місцевої електростанці.

Результат пошуку зображень за запитом "рибалки" З 1 листопада 2017 року заборонено ловити рибу на її зимувальних ямах до закінчення зимового періоду. Карту цих місць склав Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

На сайті Київської міської ради зареєстровано петицію, у якій просять не зрізати 110-річну ялинку на Івано-Франківщині, щоб вона місяць постояла на Софійській площі для святкування Нового року.

Результат пошуку зображень за запитом "зимове полювання на оленя" В мисливських угіддях Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства триває сезон полювання  на хутрових звірів та копитних тварин.

Результат пошуку зображень за запитом "забруднена річка" На порозі екологічного лиха: притоку Бистриці Надвірнянської забруднюють невідомі речовини

Результат пошуку зображень за запитом "пожежа на хімзаводі" Цієї ночі трапилася пожежа на одному із хімічних заводів Прикарпаття

Працівників лісової охорони Карпатського біосферного заповідника підозрюють у браконьєрстві. В їхньому автомобілі  поліція виявила рештки бурого ведмедя, що занесений до Червоної книги та самки оленя.

В соцмережі Фейсбук Голова правління Міської асоціації учасників АТО Івано-Франківська Василь Андріїв оприлюднив фото та відео з масового вивезення карпатських лісів:

28 і 29 жовтня на Пруті держінспектори проводили рибоохоронний рейд та виявили кілька порушень правил рибальства, пов’язаних з незаконним виловом “червонокнижної” марени.

Головний комунальник Франківська розповів про методи боротьби із палінням листя в місті29 жовтня 2017, 21:32

Результат пошуку зображень за запитом "спалювання листя" Позавчора, 27 жовтня, на сесії Івано-Франківської міськради директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак озвучив ключові моменти відповіді на депутатський запит Ірини Кулинич про врегулювання ситуації зі спалюванням листя на території міста

Результат пошуку зображень за запитом "вирубка лісів" В Івано-Франківському ОУЛМГ відбулось засідання колегії. Під час засідання підсумували роботу підприємств обласного управління лісового та мисливського господарства за дев’ять місяців 2017 року.

Результат пошуку зображень за запитом "спалювання листя" Володимир Війтишин Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський звертається до мешканців сіл та міст Прикарпаття з приводу спалення залишків рослинності. Він просить людей жити відповідно до Божого закону.

news-image: Хто і чому не зацікавлений у побудові заводів із переробки? Як це не прикро визнавати, але людством править глупота і дурість. Цей висновок зробив ще на початку ХYІ сторіччя голландський філософ Еразм Роттердамський у сатиричній книзі «Похвала глупоті або Похвальне слово дурості», яка побачила світ у далекому 1511 році.

Результат пошуку зображень за запитом "вирубка карпат" У Закарпатській області в Рахівському районі хочуть вирубати 14 тис. гектарів лісу, щоб побудувати туристичний комплекс, який зможе прийняти 30 тисяч відвідувачів одночасно.

Результат пошуку зображень за запитом "ахметов дтек" За 9 місяців 2017 року суб’єкти господарської діяльності Івано-Франківської області за забруднення навколишнього середовища перерахували до  бюджету 261,5  млн грн екологічного податку.

На міському озері Івано-Франківська орудують браконьєри

22467699_1941916576083142_4780930083941110355_o Прекрасна осіння пора приводить із собою сезон спалювання листя. На непрємний запах диму скаржаться у прикарпатському місті Коломия.

Один із найсучасніших полігонів твердих побутових відходів будують у Снятині. Досі в райцентрі було лише стихійне сміттєзвалище, на яке несанкціоновано вивозили непотріб впродовж 40-а років.

 Наступна сторінка