Індекс Dow Jones24,508.66 -76.77(-0.31%)
S&P 5002,652.01 -10.84(-0.41%)
Нафта57.16 +0.08(+0.14%)
Золото1,257.80 +0.70(+0.06%)
Долар/Гривня27.5325 +0.5035(+1.86%)
Євро/Долар1.1785 +0.0007(+0.06%)

Дані оновлюються один раз на 30хв
 Наступна сторінка

Результат пошуку зображень за запитом "аутсорсинг" Найцікавішими містами в Україні для створення центрів спільного обслуговування та аутсорсингу є Львів та Івано-Франківськ.

Сьогодні, 30 листопада, до Івано-Франківська з робочим візитом приїхав Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Він провів зустріч в одному із вишів міста.

Результат пошуку зображень за запитом "Хольциндустри Швайгофер ГмбХ" На минувшей неделе члены Комитета по экополитике Верховной Рады Украины рассматривали вопрос о строительстве австрийской фирмой «Хольциндустри Швайгофер ГмбХ»в городе Коломыя на Ивано-Франковщине деревообрабатывающего комплекса.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків обговорив із керівництвом "Tyco Electronics" перспективу розширення виробництва.

Результат пошуку зображень за запитом "локомотиворемонтний завод івано-франківськ" Антимонопольний комітет України не надав чіткого висновку щодо того, чи має місто право купувати Локомотиворемонтний завод.

Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ" Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» оновило рейтинг інвестиційної ефективності міст України (всього 30 міст) за підсумками ІІ кварталу поточного року.

Результат пошуку зображень за запитом "івано франківськ" На 12 позицій піднявся Івано-Франківськ за підсумками ІІ кварталу 2017 року у рейтингу інвестиційної ефективності міст України та посів 2 місце.

Результат пошуку зображень за запитом "івано франківськ" За результатами оновлення рейтингу інвестиційної ефективності міст рейтингового агентства “Євро-Рейтинг”, Івано-Франківськ отримав “максимальний” рівень інвестиційної привабливості.

Результат пошуку зображень за запитом "Міжнародний інвестиційно-економічний форум Партнерство і перспектива" 26-27 жовтня в Івано-Франківську проведуть ІІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і перспектива».

Результат пошуку зображень за запитом "інвестиції" За інформацією головного управління статистики в області, на 1 липня цього року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку Івано-Франківщини з початку інвестування, склав 882,4 млн дол. США.

У приміщенні Бурштинської міської ради відбулась зустріч міського голови Роксолани Джури з представниками німецької компанії “Leoni AG”, на якій обговорювалось питання можливості спорудження нового заводу на території індустріального парку.

Результат пошуку зображень за запитом "порошенко урочисто відкрив" Визначена дата, коли в Коломиї офіційно відкриють другий в Україні завод німецької компанії Леоні.

Результат пошуку зображень за запитом "бурштинська тес" Фонд державного майна продав 25% акцій ПАТ “ДТЕК Західенерго” за 417,163 млн гривень.

Фонд державного майна успішно продав 100% акцій ПАТ “Буркутець”17 серпня 2017, 17:09

Результат пошуку зображень за запитом "буркутець" На торгах КМФБ Фонд державного майна успішно продав 100% акцій ПАТ “Буркутець”. За результатами торгів ціна продажу склала 891,9  тис. грн.

Результат пошуку зображень за запитом "івано франківськ" Івано-Франківську присвоєно найвищий рівень інвестиційної привабливості

На десятки гектарів землі в кількох населених пунктах Івано-Франківщини претендує компанія «Сонце Галичини», ще в кількох – «Сонце Прикарпаття». Як з’ясувалося, засновники у структур – однакові, які, до того ж, мають і багато інших «сонць» чи не в кожному районі області. На орендованих на багато років площах вони планують облаштувати сонячні електростанції, вартість яких перевищує десятки мільйонів євро. Проте про походження цих інвестицій ніхто не знає.

Результат пошуку зображень за запитом "гірський курорт" Івано-Франківська облдержадміністрація дозволила гірськолижному курорту «Буковель» розробити детальний план території за межами населених пунктів Яблуниця та Поляниця Яремчанської міської ради.

У "Прикарпаттяобленерго" розповіли, у що інвестуватимуть в 2017-18 роках18 липня 2017, 17:09

Результат пошуку зображень за запитом "прикарпаття обленерго" 15 липня в АТ "Прикарпаттяобленерго" відбулося відкрите обговорення проекту змін до Інвестиційної програми компанії на 2017 рік та проекту Інвестиційної програми на 2018 рік.

Інвестиція в нерухомість, чи депозит у банку?05 липня 2017, 21:07

http://briz.if.ua/images/images/IMG_20170704_132550_023.jpg Інвестування є відмінним шляхом для примноження капіталу, проте самі ж інвестори часто стикаються з досить важким питанням: куди найбільш вигідно вкладати гроші? Одні обирають депозит, а інші купівлю нерухомості в новобудовах.

Результат пошуку зображень за запитом "Альгірдас Шемета" Сьогодні, 29 червня на Прикарпатті з робочим візитом перебуває бізнес-омбудсмен в Україні Альгірдас Шемета.

Мешканців Івано-Франківська запрошують долучитись до розробки маркетингової стратегії міста16 червня 2017, 18:48 | Коментарів: 1

Канадський проект міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” спільно з міською владою розробляють маркетингову стратегію Івано-Франківська.

Результат пошуку зображень за запитом "інвестиції" Головне управління статистики інформує. Країни Європи і країни Європейського Союзу зокрема, упродовж останніх років є основними партнерами області у зовнішньоекономічній діяльності підприємств області та займають пріоритетне місце в інвестуванні економіки Івано-Франківщини.

Довгобуд на «Софіївці» може отримати нове життя18 травня 2017, 22:13

Результат пошуку зображень за запитом "софіївка івано-франківськ" Міська влада Івано-Франківська планує залучити інвестора для реконструкції закинутої будівлі по вул. Софіївка, 39, яка планувалась як психіатрична лікарня.

Видобуток нафти у селі Спас Рожнятівського району. Регіональна "Ініціатива прозорості нафтовидобувних галузей в Україні" спрогнозувала надходження від децентралізації ренти на Івано-Франківщині. Аналітики розробляють загальний алгоритм використання цих коштів.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/8/18034338_1318377731531383_7791442163660675798_n.jpg Представники оздоровчого центру "Пуща" з міста Києва зацікавлені у будівництві санаторію в селі Татарів, що на Яремчанщині.

 Наступна сторінка