Наступного тижня в Івано-Франківську відбудеться ІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум

12-13 жовтня 2016 року в готелі "Надія" відбудеться ІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум.

Результат пошуку зображень за запитом "готель надія"

 

Організаторами Форуму виступають управління економічного та інтеграційного розвитку і управління інвестиційної політики «Партнерство і перспектива».

У рамках інвестиційно-економічного форуму 12 жовтня 2016 року відбудеться ІІ Міжнародний форум партнерських міст,головною метою якого є активізація багатогалузевої співпраці та обмін досвідом з питань економічного і соціального розвитку між містом Івано-Франківськ та містами-побратимами.

Основними пріоритетними напрямками тематичних обговорень та панельних дискусій Форуму є реалізація проектів міжнародної технічної допомоги у м. Івано-Франківську; досвід та перспективи транскордонної співпраці, а також співпраці з містами-побратимами у галузях освіти, культури, спорту та охорони здоров’я; енергоефективні проекти та енергоефективна реновація об’єктів муніципальної сфери.

Проведення Форуму значною мірою сприятиме подальшій інтенсифікації залучення коштів та інвестицій в економіку міста шляхом реалізації проектів програм транскордонного співробітництва та проектів міжнародної технічної допомоги.

13 жовтня 2016 року відбудеться ІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і перспектива», головною метою якого є презентація можливостей міста як перспективного для інвестування, налагодження нових та поглиблення економічних, бізнесових контактів.

До участі у заході запрошені делегації з міст-побратимів, представники іноземних дипломатичних місій в Україні, міжнародних фінансових інституцій, фондів, сфери бізнесу, освіти та культури, народні депутати, очільники міст та областей.

Головними пріоритетними напрямками тематичних обговорень та панельних дискусій Форуму є інвестиційна діяльність донорських фондів та фінансових інституцій, пов’язана з муніципалітетами; розвиток економічної, інвестиційної та туристичної галузей; перспективи розвитку галузі інформаційних технологій; впровадження інновацій як одного з основних елементів розвитку економічної сфери; туристична сфера як основа сучасної індустрії гостинності. Також під час Форуму відбудеться підписання Угоди про Партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Івано-Франківською міською радою.

ІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум покликаний стати дієвим механізмом залучення коштів та інвестицій в економіку міста Івано-Франківська, налагодження співпраці з потенційними інвесторами та експертами, що мають можливість надати як матеріальну, так і технічну допомогу у розвитку економічної та інвестиційної галузей.

За більш  детальною інформацією просимо звертатися в управління економічного та інтеграційного розвитку за тел.55-20-65 або в управління інвестиційної політики за тел. 55-64-83.

Управління економічного та інтеграційного розвитку, управління інвестиційної політики.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 жовтня 2016, 19:49
ГОЛОДОМОР "Люди голодные!" Под Одессой местные жители разграбили супермаркет По данным СМИ, сеть одесских магазинов "Виртус" недавно подверглась рейдерскому захвату В городе Южный Одесской области вчера вечером люди массово выносили товар из супермаркета "Виртус". Об этом сообщила журналистка Ольга Годовенко, опубликовав видео в своем Фейсбук. "Простите люди, но такого к@пец@ в Южном я еще не видела!!!! С кучи "Виртуса" тащат кто как может - в руках, в бочках, в машинах. Как крысы роются в гниющей куче и шипят друг на друга. Охрана сделать ничего не может. В полицию звонили - те сделали вид, что ща придут. Типа, два опера уже туда ходили - нарушения общественного порядка не увидели. Просто люди голодные... ЛЮДИ ГОЛОДНЫЕ!!!", — написала журналистка. "Без коментарів. Супермаркет "Віртус" ввечері 03.10.2016" https://vk.com/shtormmariupol?z=video- 71830794_456240152%2F2b10d4e998b1835c3 f%2Fpl_wall_-71830794
Відповісти

, 06 жовтня 2016, 19:52
Ахахахаха! Здобулы. В Днепре проститутки просят разрешить им одноразовый секс для уплаты коммуналки. Руководитель Всеукраинской благотворительной организации "Легалайф-Украина" Наталья Исаева настаивает на декриминализации проституции ради заработка на кусок хлеба. Об этом она заявила во время пресс- конференции, передает Depo.Днипро. "Если мне нечего есть, или надо оплатить коммуналку, я хочу иметь возможность единовременно обслужить клиента. А потом, например, я не планирую этим заниматься. Мне что для этого – зарегистрироваться как физическое лицо предприниматель? Этот ФЛП потом дольше закрывать, - сказала она. У меня нет другого выбора, когда не хватает денег. Работать? Я что, обязана это делать, даже когда болею? У меня есть конституционное право распоряжаться своим телом, как я пожелаю. Государство должно декриминализовать и дерегулировать эту сферу". https://vk.com/shtormmariupol
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Інвестиції: