Івано-Франківськ готується до міжнародного інвестиційного форуму

12-13 жовтня 2016 року в готелі "Надія" відбудеться ІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум.

Результат пошуку зображень за запитом "готель надія"

 

Організаторами Форуму виступають управління економічного та інтеграційного розвитку і управління інвестиційної політики «Партнерство і перспектива».

У рамках інвестиційно-економічного форуму 12 жовтня 2016 року відбудеться ІІ Міжнародний форум партнерських міст,головною метою якого є активізація багатогалузевої співпраці та обмін досвідом з питань економічного і соціального розвитку між містом Івано-Франківськ та містами-побратимами.

Основними пріоритетними напрямками тематичних обговорень та панельних дискусій Форуму є реалізація проектів міжнародної технічної допомоги у м. Івано-Франківську; досвід та перспективи транскордонної співпраці, а також співпраці з містами-побратимами у галузях освіти, культури, спорту та охорони здоров’я; енергоефективні проекти та енергоефективна реновація об’єктів муніципальної сфери.

Проведення Форуму значною мірою сприятиме подальшій інтенсифікації залучення коштів та інвестицій в економіку міста шляхом реалізації проектів програм транскордонного співробітництва та проектів міжнародної технічної допомоги.

13 жовтня 2016 року відбудеться ІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і перспектива», головною метою якого є презентація можливостей міста як перспективного для інвестування, налагодження нових та поглиблення економічних, бізнесових контактів.

До участі у заході запрошені делегації з міст-побратимів, представники іноземних дипломатичних місій в Україні, міжнародних фінансових інституцій, фондів, сфери бізнесу, освіти та культури, народні депутати, очільники міст та областей.

Головними пріоритетними напрямками тематичних обговорень та панельних дискусій Форуму є інвестиційна діяльність донорських фондів та фінансових інституцій, пов’язана з муніципалітетами; розвиток економічної, інвестиційної та туристичної галузей; перспективи розвитку галузі інформаційних технологій; впровадження інновацій як одного з основних елементів розвитку економічної сфери; туристична сфера як основа сучасної індустрії гостинності. Також під час Форуму відбудеться підписання Угоди про Партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Івано-Франківською міською радою.

ІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум покликаний стати дієвим механізмом залучення коштів та інвестицій в економіку міста Івано-Франківська, налагодження співпраці з потенційними інвесторами та експертами, що мають можливість надати як матеріальну, так і технічну допомогу у розвитку економічної та інвестиційної галузей.

За більш  детальною інформацією просимо звертатися в управління економічного та інтеграційного розвитку за тел.55-20-65 або в управління інвестиційної політики за тел. 55-64-83.

Управління економічного та інтеграційного розвитку, управління інвестиційної політики.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Інвестиції: