Обговорено перспективи співпраці щодо залучення зелених інвестицій у Прикарпатський регіон

Вчора відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка з в. о. директора ВП ДП «Центр залучення зелених інвестицій» Костянтином Гурою. Участь у розмові також взяли представники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.
http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_0806.JPG
 

Темою спілкування були питання енергоефективності та відновлювальної енергетики, інвестиційних можливостей в Україні, зокрема й на Прикарпатті.

За словами Ярослава Паранюка, сьогодні в області активно ведеться робота щодо залучення як вітчизняних, так і іноземних інвестицій.  Окрему увагу зосереджено також і на екологічних капіталовкладеннях. Задля цього облдержадміністрацією реалізовується проект «Єврокарпатська ініціатива», метою якого є створення привабливого інвестиційного клімату для ведення бізнесу.

«Впродовж останніх двох років в області динамічно розвивається дорожня інфраструктура, налагоджується міжнародне та внутрішнє авіасполучення, стимулюється розвиток туристичної індустрії. Це, своєю чергою, дає імпульс для створення різноманітних проектів, які б зумовили ощадне використання енергетичних ресурсів, зменшення їх споживання та перехід на відновлювальні джерела енергії», - розповів управлінець.

Костянтин Гура зі свого боку розповів присутнім про ключові аспекти діяльності ВП ДП «Центр залучення зелених інвестицій» та умови обопільної співпраці, зокрема, відбір інвестиційних проектів області та пошук потенційних інвесторів задля їх реалізації.

Ярослав Паранюк зазначив, що наразі вже розроблено низку інвестиційних проектів, спрямованих на залучення зелених інвестицій. Тож керівництво облдержадміністрації готове співпрацювати в даній галузі та сприяти раціональному використанню енергетичних ресурсів.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 жовтня 2016, 14:49
В связи с чрезвычайной активностью харьковских партизан временно отменяется железнодорожное сообщение Харькова с Киевом. Из Харькова в Киев временно отменят поезда Так, в харьковском направлении 20 и 25 октября не будут ходить поезда № 724 «Киев—Харьков» и № 721 «Харьков—Киев». Также 21 и 26 октября не будут курсировать поезда № 722 «Киев— Харьков» и № 723 «Харьков—Киев». Железнодорожники предупреждают пассажиров об изменениях в расписании поездов «Интерсити +» в связи с возросшей активностью харьковского партизанского движения сопротивления.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Інвестиції: