В Івано-Франківську перебував представник американської консалтингової компанії Management Systems International

В четвер в облдержадміністрації відбулася зустріч заступника голови-керівника апарату ОДА Валерія Крецула з ведучим експертом Management Systems International Світланою Вінборн щодо роботи в антикорупційній сфері.
http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_1200.JPG
 

Відкриваючи зустріч, Валерій Крецул зазначив, що обласна державна адміністрація постійно працює над питаннями боротьби з проявами корупції та готова до співпраці у цій царині з вітчизняними та міжнародними інституціями. Він коротко окреслив напрями роботи.

Під час зустрічі експерт розповіла посадовцям про новий п’ятирічний проект підтримки антикорупційних реформ в Україні, який запроваджуватиме USAID – агентство США з міжнародного розвитку.

«Даний проект передбачає розбудову інституційної спроможності уряду в боротьбі з корупцією, посиленням інформування населення про антикорупційну реформу, а також підтримку громадського моніторингу за впровадженням реформ і співпрацю громади та влади в боротьбі проти корупції», - повідомила Світлана Вінборн.

У свою чергу, заступник начальника юридичного відділу ОДА Олеся Зрайко розповіла представнику американської компанії про заходи щодо запобігання та попередження корупції, які вже активно працюють та приносять свої результати на Прикарпатті. Зокрема, було поінформовано про впровадження електронного декларування. Додамо, що голова облдержадміністрації Олег Гончарук підписав розпорядження про антикорупційну програму на 2016 рік. До того ж, поширити інформацію у даній сфері сприяє управління юстиції в області, де систематично проводяться короткострокові семінари щодо запобігання корупції.

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_1193_(1)_(1).JPG

 

«Питання корупції стоїть на особливому контролі адміністрації, адже станом на сьогодні – це дуже важлива тема. Ми усвідомлюємо, що дана проблема гальмує економічний розвиток держави. Тому всі зусилля компетентних органів спрямовані на те, щоб раз і назавжди вирішити проблему подолання корупції», - зазначив Валерій Крецул.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Інвестиції: