Михайло Нечай: Я можу зачарувати хлопця до дівчини або навпаки, дівчину до хлопця

До нього приїжджають на джипах і приходять з костурами немічні люди. Ґазди просять його розігнати хмари, а молоді дівчата – привернути коханого хлопця. Його син працює заступником голови РДА, а він живе в убогій хатині, грає на дримбі, говорить дивні речі. Він – це Михайло Нечай, мольфар і він є – у Верхньому Ясенові Верховинського району на Івано-Франківщині. З ним – ексклюзивне інтерв’ю для ЗІКу.

 

– Пане Михайле, де Ви народилися, звідки Ваше коріння?

– Я справжній гуцул, народився в Верхньому Ясенові Верховинського району Івано-Франківської області. Але моя генетика – з Запорізької Січі, з Хортиці. Я – нащадок брацлавського полковника Данила Нечая, могила якого знаходиться у Вінницькій області. Як відомо, три великі українські постаті прославилися на цілий світ тим, що займалися окультними науками і магією, показували чуда різні – Данило Нечай, Іван Сірко та Байда Вишневецький.

 

– Ви називаєте себе мольфаром. А що означає це слово?

– Воно походить від слова «мольфа». Заворожений предмет на добро, або на зло. – В одному з інтерв’ю Ви сказали, що кожному мольфарові притаманний свій неповторний стиль роботи. Який стиль у Вас? – Насамперед я лікую людей травами, мікстурами, настоями, мазями. А також словом. Моє слово сильніше за кулю. Куля не завжди потрапить у десятку, а моє слово – завжди.

 

– Що Ви маєте на увазі?

– З допомогою слова я можу керувати і людиною, і навіть хмарами. Я градівник: яка б градова хмара не йшла на село, я її повертаю на ліси. Можу вигнати нечистих духів із людей, тварин, приміщень. Маю такий дар від Бога.

 

– Довелось якось прочитати, що Ви маєте дозвіл на читання лекцій з психології, філософії, сексології, демонології. Хто Вам давав такий дозвіл?

– Мені дозволив Бог. До мене приходять професори, науковці, дослідники, аналітики. Запитують про різне, і нема такого, щоб я не відповів.

 

– А що це за наука, – демонологія?

– Це наука про світлі і чорні душі. Про чорну магію і про білу магію. Я – володар білої магії. Є у мене мій духовний провідник – Пантелеймон Великомученик. Коли мені дала благословення моя бабка, то у цей час у другому вимірі я побачив свого духівника, святого Пантелеймона Великомученика цілителя, собор якого є у Ватикані.

 

– Ви розмовляєте із нечистою силою?

– Ні. Я злі сили відганяю від людей, від людських домівок. Хата, в якій нема віри – це пустка, і вона наповнюється злими силами. Приходить демон, стає господарем тієї господи чи квартири. І більше у тім домі ніхто не може жити. Людина навіть може накласти на себе руки, або нечистий дух може її задушити.

 

– Пане Михайле, Ви телевізор дивитесь?

– Так. – Скажіть, будь ласка, який політик у Вас викликає найбільшу симпатію? – Нема такого. Для мене усі рівні своїм розумом.

 

– Раз на рік Ви заходите у печеру. Навіщо? Де вона?

– Я там очищуюсь дванадцять днів. Роблю це у серпні, коли на вулиці спека. Де та печера – не скажу. Це – таємниця. Там я завмираю, мене тоді для нікого не існує. Я вбираюся у чернечу одежу і йду туди.

 

– Бачу, на столі у Вас дерев’яний хрест. Що він означає?

– Цей хрест зроблений з осики, а осика – це деревина, яка відлякує нечистих духів. – Пане Михайле, Вас не запрошували у програму «Битва екстрасенсів»? – Я переглядав цю програму, але скажу Вам, що туди я б не пішов, Там даєш гроші і тебе роблять Богом. Там – лицемірство. Там нема жодного екстрасенса.

 

– Ну, принаймні, Кашпіровський для Вас – авторитет?

– Для мене – ні. Однак він справді володіє кількома видами гіпнозу, – науковим, шоковим і блокуючим. Та у церквах треба бити у дзвони, коли він з’являється поряд. Бо він – від диявола.

 

– А Ви до церкви ходите?

– Ходжу, але рідко. Я напівхристиянин, напівязичник. Ви ж подумайте: ми заходимо до церкви, цілуємо престол, хрест, а потім стаємо на коліна і поклоняємося, – кому Ви думаєте? Матінці Землі! Так що ми усі підсвідомо є язичниками. А ще я не люблю священиків. Понад те, скажу, що незабаром Ватикан буде знищений, християнська релігія занепаде і запанує язичницька віра.

 

– А як ставитись до Святої Сповіді?

– А Ви скажіть: чи дурний дурному може порадити, якщо він сам дурний? Чи голодний голодного може накормити, якщо він сам голодний? Священик такий же грішний, як і я. То чому я йому маю розповідати свої гріхи? Навіщо це? Ви маєте право сповідатися священику, якому уже 80-90 років, у якого уже духовний світ піднімається догори, а фізичний – опускається. А не молодому, який ласим оком поглядає на дівку.

 

– А Ви самі кому сповідаєтесь?

– Нікому.

 

– Ви можете впливати на поведінку людей?

– Так. Я можу зачарувати хлопця до дівчини або навпаки, дівчину до хлопця. Та я перед тим дивлюся, чи людина цього достойна. Це я визначаю по очах людини – бачу всі її потаємні думки.

 

– Пане Михайле, а весна цього року буде?

– Буде, і дуже рано. Вона цього року буде такою, якої ще не було. – Ви консультували С.Параджанова, коли він знімав фільм «Тіні забутих предків».

 

А з І.Миколайчуком познайомились?

– Так, це була Богом дана людина, у нього – талант від Бога. Я навчив його на дримбі грати. До речі, грою на дримбі можна вилікувати психічні розлади, а можна й ввести в транс людину.

 

– Скажіть із якими проблемами до Вас найчастіше звертаються люди?

– Найчастіше приходять, коли розпадаються сім’ї, із різними слабостями; дівчата, яким зроблено вінок безшлюбності. Дівчина і на вроду гарна, і вищу освіту має, і сама, як фотомодель, а вийти заміж не може. Ось з такими проблемами.

 

– Коли Ви відчули свої здібності?

– У сім років я уже міг спиняти кров. Але я ще тоді був дитиною і не звертав на це увагу. Згодом, коли я у лісі пиляв дрова, один хлопець порізав собі артерію, і я йому допоміг. З того часу я точно знаю, що можу спиняти кров.

 

– А можновладці до Вас звертаються?

– Багато. Три місяці тому був Віктор Ющенко. Про що розмовляли, не скажу, однак скажу, що ця людина хоче добра для України.

 

Розмовляла Анна ТимофійЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 лютого 2010, 20:41
як можна звязатись з паном Михойлом ???
Відповісти

, 05 липня 2011, 9:11
є сайт nechay.70mb.ru там можна отримати інформацію
Відповісти

, 09 лютого 2010, 22:56
Рекламуйте краще діда Михайла з Черника
Відповісти

, 02 лютого 2011, 0:43
А дідо Михайло реклами не любить ...і не потребує
Відповісти

, 18 березня 2011, 22:06
цей пердун старий від диявола,схаменіться! це ціле кодло зміїне!скоро він піде в ад!
Відповісти

, 18 червня 2011, 12:00
чому така така думка у вас про дида розкажить будь ласка бо збыраюсь донщйго
Відповісти

, 27 лютого 2012, 16:54
я хочу закохати хлопця ,який байдужий до мене.........допоможіть мені будь ласка.........адже я без нього нічого не можу............що мені робити
Відповісти

, 07 жовтня 2015, 22:05
Я був у діда я думаю що дід від нечистого а толком він нічого незнає і мені нічого незказав
Відповісти

, 07 жовтня 2015, 22:05
Я був у діда я думаю що дід від нечистого а толком він нічого незнає і мені нічого незказав
Відповісти

, 21 листопада 2017, 15:22
як потрапити до дида в черники. чи вин дийсно допомагае.0507576886 0984732818.
Відповісти

, 05 грудня 2017, 2:13
це діда номер телефону чи ваш?
Відповісти

, 09 грудня 2017, 16:54
це мий номер . не йдьте до того дида
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: