Олег Гончарук: Будівництво заводу компанією «LEONI» є найбільшою інвестицією за всю історію області

Про це голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук повідомив під час урочистостей з нагоди закладення пам’ятної капсули у фундамент майбутнього заводу німецького концерну «LEONI».
 
http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_1981_(1).JPG

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, керівники структурних підрозділів ОДА, Коломийського району та міста Коломиї, генеральний директор ТзОВ «LEONI» Штефан Шмідт, духовенство.

На переконання Олега Гончарука, будівництво першої черги другого в Україні заводу «LEONI»  з виготовлення електрокабельної продукції для автомобілів стало відправною точкою, яка яскраво ілюструє бажання до залучення інвестицій та економічного розвитку Прикарпаття.

«Сьогоднішня подія є важливою не тільки для Коломиї, а й для Прикарпаття загалом, оскільки будівництво заводу компанією «LEONI» є найбільшою інвестицією за всю історію області. Завдяки реалізації даного проекту для мешканців краю буде створено близько шестисот додаткових робочих місць. Також це значні надходження до місцевого бюджету, – зазначив під час виступу посадовець. – Важливо, що ми підтвердили той факт, що наша область – це не тільки культурно-туристичний край, а й регіон, де активно розвиваються промисловість та сільське господарство».

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_1995_(1)_(1).JPG

 

Також очільник області висловив слова вдячності німецьким інвесторам за довіру та підтримку, яку вони проявили під час вибору місця локації заводу, адже Коломийщина конкурувала з трьома містами Івано-Франківської області та двома містами Львівщини.

Як повідомив під час урочистостей Коломийський міський голова Ігор Слюзар, іноземна компанія інвестує в будівництво першої черги заводу близько 15 мільйонів євро, зокрема, на спорудження промислового об’єкта спрямують 6,6 млн. євро, а на його устаткування - 8 млн. євро.

Зазначалося, що будівництво заводу планують завершити до червня 2017 року. Загальна площа приміщення становитиме 6300 квадратних метрів. Мають намір звести ще дві черги, які можуть базуватися не тільки в Коломиї. Реалізація усіх трьох черг дасть можливість працевлаштувати близько восьми тисяч жителів краю.

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_2126_(1)_(1)_(1).JPG

 

Додамо, що перший в Україні завод компанії «LEONI» збудований у Стрию Львівської області у 2003 році. Звели завод у максимально короткий термін - 11 місяців. Станом на вересень 2016 року там працює понад сім тисяч працівників, а ключовими клієнтами заводу є такі автогіганти, як Опель, Порше, Фольксваген, Ауді та Ламборджіні.

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_2152_(1).JPG

 

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_2132.JPG

 

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_1954_(1).JPG

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 21 жовтня 2016, 16:20
А НАХУЯ ЦИХ ПІДАРАСІВ СВЯЩЕННИКІВ КЛИКАТИ. ЯКЕ ВІДНОШЕННЯ ЦІ ВИБЛЯДКИ МАЮТЬ ДО ВІДКРИТТЯ ЗАВОДУ?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Інвестиції: