На Прикарпатті перебувала норвезька делегація

На цьому під час зустрічі з представниками делегації Норвегії щодо відкриття центру розвитку інновацій підприємництва IHUB Івано-Франківськ акцентувала перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.
http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_3867_(1).JPG
 

Вона, зокрема, наголосила на готовності обласної влади до співпраці з іноземними компаніями, та зазначила, що відкриття бізнес-центру стане хорошим поштовхом до розвитку сфери бізнесу для молодих людей.

«Навчаючи молодь азам підприємництва, ми виховуємо нове покоління бізнес-еліти, - підкреслила посадовець. – Саме активна молодь, зацікавлена у розвитку інновацій підприємництва, здатна побудувати економічно розвинену європейську країну».

Нагадаємо, що у серпні минулого року колишнім Івано-Франківським міським головою, першим секретарем Посольства Норвегії в Україні Бйорнаром К. Гудместад-Теігеном, президентом фундації «Seed Forum Norway» Стейнером Хоель Корсмом та головою правління «Сід Форум Україна» Дмитром Подолєвим було підписано Меморандум про співпрацю.   

Як зазначалося, проект реалізовують за сприяння Норвегії та Міжнародного благодійного фонду «Сід Форум Україна».  Мета проекту -  навчати молодих підприємців сучасним методам ведення бізнесу, допомагати IT стартап-компаніям створювати власні високотехнологічні продукти та експортувати їх на світовий ринок.

За словами президента «Сід Форум Україна» Дмитра Подолєва, завдяки діяльності центру івано-франківські інноватори та підприємці матимуть змогу комерціалізовувати свої ідеї та виводити їх на світові ринки, створюючи велику додану вартість, нові робочі місця, притік іноземного капіталу та зміцнення бренду міста Івано-Франківська як технологічного центру в центральній та східній Європі.

 

Нагадаємо, що Сьогодні в Івано-Франківську відбулось високе чиновницьке призначення (фото)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Інвестиції: