З Прикарпаття на строкову службу вже відправили 276 юнаків

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації, голови обласної призовної комісії Ігоря Пасічняка сьогодні року відбулося засідання обласної призовної комісії.
Результат пошуку зображень за запитом "призов"
 

Заходи з призову в області проходять згідно плану і встановлених термінів.

Про хід призову, показники комплектування команд молодим поповненням, роботу призовних комісій звітували призовні комісії Богородчанського, Верховинського, Городенківського, Косівського, і Навірнянського районів, міст Болехова, Бурштина і Яремче та відповідні військові комісари.

За інформацією обласного військового комісаріату, до лав Збройних Сил і Національної гвардії України вже відправлено 276 юнаків. Молоді воїни впродовж місяця проходитимуть інтенсивний  курс первинної військово-професійної підготовки, під час якого отримають знання та навички з тактичної, вогневої, стройової, фізичної, медичної підготовки тощо. Підготовка завершиться складанням військової присяги. В подальшому юнаки протягом семи тижнів опановуватимуть знання за визначеними військово-обліковими спеціальностями. А після складання підсумкових іспитів відбудеться розподіл військовослужбовців до військових частин.

До виконання завдань в районі проведення АТО строковики скеровуватись не будуть.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: