В Івано-Франківській області на 100 відсотків виконано план із призову громадян на строкову військову службу

Військові комісаріати Івано-Франківської області завершили проведення заходів осіннього призову громадян на строкову військову службу. Планове завдання виконано на 100 відсотків.
Результат пошуку зображень за запитом "призов"
 

Про це йшлося під час засідання обласної призовної комісії під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка.

За інформацією обласного військового комісаріату, всього до Збройних сил та інших військових формувань України відправлено 420 мешканців Прикарпаття, з них: до Збройних сил України – 248 осіб, Національної гвардії України відправлено – 132 людей, а до Державної спеціальної служби транспорту – 40.

Варто додати, що найкраще заходи із призову організували і провели у Галицькому, Долинському, Снятинському, Тисменицькому та Тлумацькому районах.

Наголошувалося, що військовослужбовці строкової військової служби не залучатимуться для виконання завдань антитерористичної операції.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 28 листопада 2016, 18:20
.... Варто додати, що найкраще заходи із призову організували і провели у Галицькому, Долинському, Снятинському, Тисменицькому та Тлумацькому районах... В районах молодь напівосвітчена ,книжок нечитає, слухає лиш те , що голова сільради говорить; багато хто з них навіть писати не вміє без граматичних помилок . Все побудовано на патріотизмі і ненависті до росіян "москалів" , через те що самі не спроможні ,саме тому з районів і йдуть воювати в АТО і в росію на заробітки до "агрессора " теж найбільша кількість їде саме з районів
Відповісти

, 28 листопада 2016, 20:24
сорокопуд заробив бабосики
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: