Фахівцям вдалося встановити імовірну причину загибелі свиней, туші яких позавчора виявили на івано-франківському смітнику

Як повідомляли ЗМІ, в Івано-Франківську по вулиці Височана, бічна вул.С.Бандери, невідомі викинули туші свійських тварин на смітник.

 

Небайдужі громадяни звернулися в поліцію, звідки їх спрямували повідомити про це в екологічну службу.

 

 

 

Як повідомили Фіртці в Держпродспоживслужбі, спеціалісти управління та працівники Івано-Франківської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини відразу виїхали на місце, де були виявлені туші свиней.

 

"Дані туші упаковано та доставлено у вище згадану лабораторію ветеринарної медицини, для проведення досліджень щодо встановлення причини загибелі тварин", - повідомили Фіртці у відомстві.

 

У регіональній лабораторії ветмедицини провели комплексне лабораторне дослідження трупів свиней, на виключення інфекційних захворювань. Інфекції немає.

 

У результаті патолого-анотомічного розтину і лабораторних досліджень виключено африканську чуму свиней, хворобу Ауески та сибірку.

  

"Ймовірною причиною загибелі свиней стали виснаження та сольове отруєння, у наслідок поганих умов утримання та годівлі. Трупи свиней будуть утилізовані, шляхом спалювання у лабораторному крематорії, - повідомили у відомстві. - Місце, де знайдено трупи свиней зачищено від будівельного та побутового сміття. Проведена повторна дезінфекція. Небезпеки для здоров’я немає".

  

Фахівці Держпродспоживслужби намагаються встановити власника загиблих свиней.

 

Нагадаємо, що В Івано-Франківську на смітнику виявили 3 туші свиней невідомого походження, які хтось просто викинув

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії ЕкоЗлочини: