Франківські депутати “тролять” мера Марцінківа: пропонують встановити у місті Хрест боротьби з корупцією

На сесії Івано-Франківської міськради із заявою виступив депутат Володимир Олійник.

Результат пошуку зображень за запитом "Володимир Олійник Франківськ укроп"

Він зазначив, що фракція “Укропу” підтримує ініціативу міського голови щодо встановлення в місті Хреста тверезості, пишуть Версії .

“На жаль, в місті існує проблема надмірного вживання алкогольних напоїв серед молоді. Тому тут підтримуємо ініціативу мера”, – відзначив Володимир Олійник.

Проте, як заявив депутат, в місті є також проблема нераціонального використання бюджетних коштів. Тому Олійник запропонував разом з Хрестом тверезості встановити також Хрест боротьби з корупцією та неефективним використанням бюджетних коштів платників податків. Проте, Руслан Марцінків зазначив, що заява не голосується депутатами.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 22 грудня 2016, 18:47
а що укроп після всьго що є з ПРИВАТБАНКОМа ним керував власне спонсор УКРОПУ коломойський дальше бореться з корупцією!!!! чи просто хоче шматок робіт для своїх фірм які нефінансує шевченко БО самим каятися потрібно за - патріотів-корбана коломойського та і своїх місцевих а тут НА БОРЦІ ну впрям як комуняки в 17році
Відповісти

, 22 грудня 2016, 20:38
шевченковий і коломойсько корбановий укроп - це боже створіння. Бог приніс їм ідеї створення приватбанку, вирубування лісів і розтягування земель в буковелі. Сам буковель це пшик бо насправді весь його облік на приватних підприємцях...
Відповісти

, 22 грудня 2016, 20:53
Це Пшик рожнятівський .
Відповісти

, 22 грудня 2016, 20:54
молодчина Володя
Відповісти

, 22 грудня 2016, 23:51
Та цей валодька перебiжчик! Вiн був у злодiйськiй нашiй Укрaйоне, а тепер тут пасеться!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: