За порубку майже півсотні ялинок про підозру повідомлено мешканцю Верховинського району

Надвірнянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ст. 246 (незаконна порубка лісу) КК України.

Результат пошуку зображень за запитом "зрубана ялинка"


Установлено, що в лісовому масиві с. Зелене Верховинського району на території одного з лісництв ДП «Верховинський лісгоспу» вчинено незаконну порубку 47 ялинок, чим державі завдано шкоди на близько 17 тис. грн.

Про підозру у вчиненні даного правопорушення повідомлено місцевому жителю.

Йому загрожує штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 30 грудня 2016, 12:10
Держава, місцева влада сама нездатна забезпечити ялинками мешканців на свята - селюки при владі максимум собі до хати, а іншим "закон і штрафи". Організуйте продаж по державним цінам, а не живіть з штрафів, уроди. Сміялись з Росії, яка чавила санкційні продукти, а в Калуші 29-го міська влада і нова поліція похвалилась "знищенням вилучених незаконних ялинок". Блін, ну хто їх обирав, голосував...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії ЕкоЗлочини: