В Івано-Франківську підприємці обурилися планами влади створити пішохідну зону в центрі міста

 29 грудня в Івано-Франківську обговорили проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про створення пішохідної зони з визначенням паркувальних місць у історико-архітектурній частині міста».

 Результат пошуку зображень за запитом "площа міцкевича івано-франківськ"

Про це пише “Галицький Кореспондент”

З самим проектом можна ознайомитись за посиланням. Мова у ньому йде про перекриття ще кількох вулиць та створення пішохідної зони.

“Питання в’їзду у першу паркувальну зону є болючим та актуальним. Ми не створюєм зараз щось нове чи унікальне, а працюємо над створенням пішохідної зони на основі рішення за 2012 рік та наступних рішень”, – розповів Олег Ганчак, начальник управління транспорту і зв’язку Івано-Франківської міської ради.

На обговорення прийшли власники приміщень, розташованих у межах першої паркувальної зони. Вони висловили своє обурення таким рішенням.

рух карта обмеження

 

“От їде фура з квітами з Києва. Ну як фура – маленька “Газелька”. Як ми, старі люди, маємо носити квіти – в руках? І що, вона має чекати до 23:00, щоб заїхати згідно нових правил?”, – сказала одна з підприємців.

Інший представник бізнесу запропонував “скасувати цю дурницю” та пустити автомобілі по площі Ринок.

Олег Ганчак зазначив, що всі адекватно сформульовані пропозиції буде внесено до протоколу слухань та враховано під час голосування на засіданні МВК.

На обговорення також прийшов юрист Ігор Фріс, який розповів про вже існуючу судову суперечку з підприємцем Гавриляком стосовно першої паркувальної зони.

 

Нагадаємо, що Центр Івано-Франківська стане ще більш пішохідним

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: