В Івано-Франківській ОДА відбулася презентація Всеукраїнського журналу «Антикорупційний вісник «Ваша Надія»

Вчора в облдержадміністрації відбулася прес-конференція головного редактора першого Всеукраїнського журналу «Антикорупційний вісник «Ваша Надія» Федора Олексюка.
http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_8500_(1).JPG
 

Участь у заході взяли заступник начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Василь Артим, заступник начальника юридичного відділу ОДА Олеся Зрайко та регіональний правозахисник і учасник журналістських розслідувань Іван Олексюк.

Під час зустрічі Федір Олексюк  розповів прикарпатським представникам ЗМІ та громадських організацій про головну мету створення вісника, окреслив основні теми статей. Зазначалося, що журнал виходитиме щоквартально. Перший тираж вісника становив 4500 примірників, половина з яких будуть адресовані керівництву держави та дипломатичним установам.

«У журналі ви знайдете як законодавчі акти щодо боротьби з корупцією в Україні та зможете порівняти їх ефективність на практиці, так і дізнаєтеся про міжнародний досвід такої боротьби», - зазначив головний редактор вісника.

Варто додати, що журнал заснувало Громадсько-соціальне інформаційне агентство «Ваша Надія». У першому номері опубліковано інтерв’ю із директором Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником та головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: