Прикарпатським податківцям-хабарникам суд визначив мільйонні застави

В п’ятницю 30 грудня 2016 року, до Івано-Франківського міського суду було доставлено двох затриманих напередодні працівників ГУ ДФС в Івано-Франківській області, яких підозрюють у вчинені злочину передбаченого ч. 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

 

pm980image001

Для визначення запобіжного заходу до Івано-Франківського міського суду доставили працівника ревізійного відділу та оперативного співробітника ГУ ДФС в області, повідомляє прес-служба суду.

Судом було встановлено, що досудовим слідством обоє посадовців обґрунтовано підозрюються в отриманні хабара.

Розглянувши матеріали справи та заслухавши думки сторін, Івано-Франківський міський визначив підозрюваним міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Оскільки злочин, у якому підозрюються посадовці, не є насильницьким, то судом також було визначено альтернативу у вигляді грошової застави. Розмір грошової застави Івано-Франківський міський суд визначив у сумі 1000428 (один мільйон чотириста двадцять вісім) гривень.

У разі, якщо підозру у вчиненні злочину посадовцями вдасться довести у суді, їм загрожуватиме позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Нагадаємо, що В Івано-Франківську упіймали податківців-хабарників

                       Стали відомими обставини затримання прикарпатських податківців-хабарників (фоторепортаж)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: