Франківська «журналістка» Ольга Сворак, яку «звільнили» терористи, стверджує, що працювала в інтересах України та його народу

Франківська «журналістка» Ольга Сворак, яку «звільнили» терористи, стверджує, що працювала в інтересах України та його народу
 
Звільнена з полону франківчанка розставить крапки над "і" після новорічних свят

Нікому не відома в Івано-Франківську "журналістка" Ольга Сворак мабудь й сама почала вірити у свою легенду. Жінка вочевидь  вважає себе спецагентом СБУ.

Принаймні такий висновок напрошується із її вітального посту у ФБ. ... "Хочу щоб всі знали, я працювала виключно в інтересах України та його народу. Україна обов’язково переможе!" - написала "журналістка" Ольга Сворак у соцмережі.

Далі наводимо увесь текст

"Дякую Богу, батькам, друзям і всім українцям, які допомогли звільнити мене з полону терористів!

Я розумію, що люди на вільній Україні переживають складні часи кризи, зневіри, у вирії інформації, яка пройшла в ЗМІ дуже важко відібрати «зерно від плевелу», відділити правду у вирії брехні. Нікого не засуджую за їх не зовсім коректну позицію відносно мене, лиш прошу трохи часу щоб забути муки ув’язнення, побути з родиною та друзями.

Принагідно хочу зазначити, що я не розділяю політичної позиції народного депутата України НАДІЇ САВЧЕНКО. Я не буду займатись політичною діяльністю , як би окремі політики не намагались втягнути у свої брудні політичні ігри. Хочу щоб всі знали, я працювала виключно в інтересах України та його народу. Україна обов’язково переможе!
Після Новорічних свят зберуся з силами та проведу прес-конференцію, яка і розставить крапки над «і», місце і час повідомлю додатково.
Принагідно Вітаю всіх українців з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим! Всіх Вам Божих гараздів!" - написала на сторінці facebook Ольга Сворак.

 

Нагадаємо, що Франківчанка Ольга Сворак, яку підозрюють у роботі на ФСБ, пообіцяла після свят дати прес-конференцію

                       Скандальний прикарпатський активіст Чорненький, вважає звільнену вчора терористами івано-франківську «журналістку» Сворак, українською Мата Харі?

                       Процес звільнення так званої івано-франківської «журналістки» Ольги Сворак, ініціювало московське ФСБ?

                       Звільнена сьогодні московськими терористами іванофранківська «журналістка» Сворак крала та пиячила на роботі, а також працювала на екс-міліціонерів - ЗМІ

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 31 грудня 2016, 11:35
Та по ній видно! Дуже працьовита!!! Хіба Україна цього не відчувае!?
Відповісти

, 31 грудня 2016, 15:01
Така нiчого мала!
Відповісти

, 31 грудня 2016, 17:18
Чи не забагато уваги цій жінці?????
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: