Через скаженого кота у Франківську масово присиплятимуть бездомних собак

У четвер, 29 грудня, з’явилась інформація від надзвичайників про кішку, яка вкусила місцевого мешканця, а після цього померла.

news-image: Керівник «Дому Сірка» проти масової евтаназії тварин у Франківську через нібито скажену кішку

Повідомлялося, що мешканець вулиці Цьоклера в Івано-Франківську проходить амбулаторне лікування під наглядом медиків, а на прилеглі вулиці ввели карантинні обмеження. Однак керівник благодійної організації «Дім Сірка» Наталія Когут підозрює, що у тварини сказу не було. Про це пише Бліц-інфо.

«Кішку приспали й віддали тіло до нашої лабораторії (Івано-Франківської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини – авт.). Там виявили сказ, а труп дуже швидко утилізували – спалили», – зауважила Наталія Когут.

За її словами, чоловік, якого вкусила кішка, мав право написати заяву, аби труп тварини відправили до Києва. Бо, каже, лише там роблять 100%-ий аналіз.

«Трупа немає – і ми тепер не можемо сказати, чи там справді був сказ», – пояснює волонтерка.

Зазначимо, що 29 грудня прес-служба Управління з питань соціального захисту ОДА повідомляла про «остаточне підтвердження діагнозу до 28.01.2017».

Каже, не виключено, що кішка й дійсно могла померти через деякий час. Однак ще однією причиною «не сказу» називає випадок, що трапився навесні. Тоді, пригадує, на вулиці Вишневського виявили хвору собаку.

«У Франківську заявили, що то був сказ, але в Києві діагноз не підтвердили», – наголошує Наталія Когут.

Відомо, що 29 грудня засідала державна надзвичайна міська протиепізоотична комісія. За словами волонтерки, туди навіть не запросили керівника КП «Полігон» Юрія Мороза. Він, зазначає Когут, отримав рішення комісії через факс.

«Вони прийняли кардинальні міри з масової евтаназії тварин прилеглих до Цьоклера вулиць, – повідомила Когут. – Могли би, думаю, порадитися з нами, бо є люди, що роблять вакцинацію тварин за власні кошти. Не бачу сенсу присипляти соціально адаптованих тварин, вони не є дикі. Якщо присипити зараз усіх тварин – прийдуть інші, невідомо звідки, і будуть збудниками різних хвороб. Оце буде дуже печально».

 

Нагадаємо, що В центрі Івано-Франківська на чоловіка накинулась скажена кішка

                       На "Німецькій колонії" у Івано-Франківську оголошено карантин по сказу

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 31 грудня 2016, 19:43
Гицлів -треба буде вичислити - хто де живе , і обнародувати інформацію . У них є діти , онуки . Коли дізнаються в школах-інститутах - чим займаються їхні батьки на роботі - отримають своє . І щє можна буде самих гицлів відпиздити
Відповісти

, 01 січня 2017, 8:48
додому забери собі всіх бродячих і не відсвічуй
Відповісти

, 31 грудня 2016, 20:23
УРА!!!! Знищити усіх бродячих!!!
Відповісти

, 31 грудня 2016, 21:29
УВАГА! Поступило повідомлення про масовий сказ москалів Донбасу,причина- гени, відсталість і алкоголь.Оголошено карантин по мосовому вилову і утилізаціі. Прохання звернути увагу на переселенців і сепарів-вони небезпечні і кусаються. Особлива прикмета- "расейскомовні" і бояришнік. Спалити "ЧУЖИХ". СЛАВА УКРАІНІ.
Відповісти

, 01 січня 2017, 1:57
А хто несе відповідальність за стада бродячих собак по районах?захисники собак?чи Дім Сірка?просто реально коли веду дитину до школи то стада собак на дорозі проводять розборки і доводиться обходити обережно іншими дорогами щоб не накинулись і ніхто за це не відповідає.Може скиньте телефончик захисників собак щоб прийшли в разі чого на допомогу і розігнали їх,є бажаючі не словом а ділом?
Відповісти

, 01 січня 2017, 15:58
собаки в порівнянні з людьми просто так не будуть атакувати, і тваринкі розумніші від таких дебілів як ти.
Відповісти

, 01 січня 2017, 16:37
Тваринка не може сама себе захистити.Бродячих багато,то не треба було викидати.Награлись,надоів песик і вигнали.Все починається з вбивства тваринок,вже діток викилають,матері своіми руками душать,вбивають.Жах.Дійшли до ручки.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: