У Івано-Франківську краще жити, ніж у Чернівцях та Одесі (інфографіка)

 Багато людей з провінції прагнуть до столиці. Хоча, на думку самих киян, це не найкраще місто для життя в Україні.

 Результат пошуку зображень за запитом "зимовий івано-франківськ"

Як свідчать дані опитування, проведеного OLX, найкращим містом для життя українці вважають Вінницю. Так, облцентрам виставлялися бали від 1 до 7 за десятьма критеріями. Вінниця набрала 50 балів, повідомляє WestNews. 

Українці вважають Вінницю найчистішим, найзручнішим з точки зору транспорту та роботи комунальних служб містом. Її жителі виявилися також найбільш доброзичливими, а вінницька система закладів для дітей — найдоступнішою. “Просіло” місто-лідер лише за критерієм зручності і близькості магазинів.

Срібним призером виявився Луцьк з показником 48,9 бали. Луцьк став абсолютним лідером лише за одним показником – розвиненості спортивної та розважальної інфраструктури. Втім, волинський обласний центр показав стабільно хороші результати за всіма іншими критеріями.
Аналогічні успіхи показав і бронзовий фіналіст Харків – 47,6 бала. Він ділить з Вінницею лідерство по зручності закладів для дітей, однак в оцінці вартості життя показав не найкращі результати.

П’ятірку найкращих для життя міст України замикають Рівне з 47,4 бали і Львів з Тернополем, які отримали 47,1 бала. Столиця опинилася на дев’ятому місці (45,8 бала), поступившись Хмельницькому, Чернігову та Черкасам. Київ лише небагато, на 0,2 бала, обійшов Івано-Франківськ та Чернівці, які замикають десятку.

tptwlhadzjoЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: