В прикарпатському містечку працює підприємство, яке випускає продукцію із… російським «триколором» (фото)

 У магазині “Фуршет” у Кропивницькому продають хлопавки із російським Дідом Морозом, виготовлені в місті Косів Івано-Франківської області.

 http://westnews.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/380751.jpg

Про це розповів користувач Facebook Андрій Малик, передає WestNews з посиланням на Обозрєватєль.

Він розповів, що придбав у магазині кілька хлопавок для сина.

“Не особливо розглядаючи, взяв з десяток і поїхав додому. І ось через деякий час мій нащадок взявся розглядати придбане і тут приходить з великими здивованими очима і питає: “Папа, а ти бачив, що на хлопушках Дід Мороз із російським прапором і двоголовим орлом на ньому?” Я, чесно кажучи, трохи відійшовши від офігеванія, подумав, що “Фуршет” торгує російськими або сєпарськими хлопавками, але коли побачив – то офігеванія зашкалили по саме не можу”, – написав Малик.

За його словами, “хлопавки з класичним радянським дедушкоймарозом, який гордо несе в руках російський триколор з двоголового куркою виробляють в Україні”.

Він зазначив, що на хлопушках, які виробляє фірма, з “шикарною українською назвою” – Vatra, немає жодного напису українською мовою.

“Фірма знаходиться у місті Косів, Івано-Франківської області. У Косові, Карле, працює фірма, яка в липні 2015 року повним ходом клепала триколірні руськоязичні хлопавки, коли косівські хлопці гинули на війні проти Росії. Якщо хтось розуміє – поясніть, я нічого не розумію”, – резюмував користувач.

Він також зазначив, що на звороті хлопавки намальований сніговик у шапці-вушанці, на якій сидить снігур.

screenshot4

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 січня 2017, 18:43
Косів це п-ц.
Відповісти

, 02 січня 2017, 19:40
І як ми після цієї новини будемо жити?))))))))) Але чистого патріота, який офігіває від хлопушок син "папою" називає)))може варто з себе почати?
Відповісти

, 03 січня 2017, 21:09
А в м.Долина діда Мороза цього року тільки купили щоб біля ялиночки поставити)). От працює наш "господар" міста над використанням бюджетних коштів....
Відповісти

, 03 січня 2017, 21:12
Аха-ха!!! В Долині цього року діда спеціально для того й придбали щоб під ялинкою в центрі міста виставити.Риги працюють!!!
Відповісти

, 03 січня 2017, 23:14
Та це в Косові таке вчудили. На кого вони працюють.І ніякої відповідальності не має! І про це всі знають.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: