Мені вже з СБУ дзвонили, вийшло непорозуміння: косівський підприємець про хлопавки із російською символікою

Керівник фірми Vatra Василь Кифорук говорить, що підприємство вже два роки не робить продукції з російською символікою.

Мовляв, то “раніше робилося на експорт, а зараз залишки гуляють по торгових мережах”,  пише  Репортер.

“Та мені вже й служба безпеки дзвонила, – каже він. – То вийшло непорозуміння. То ми давно, ще в 2013 році, робили продукцію на Росію. І то його десь лишилося пару штук, я не знаю, скільки, може ящик чи два. Це все випадковість. Ми вже цього не робимо. Ми взагалі вже 1,5-2 роки нічого не робимо, бо ж нічого не продається”.

За словами Василя Кифорука, залишків на складі в нього нема, а хлопавки фірма продала значно раніше.

“Аби ви не думали, що я якийсь російський сепаратист, – говорить Кифорук. – Аби знали, я один із перших був у Русі, ще в 1989 році був членом Косівського районного проводу Руху… Син у мене зараз в АТО воює… Аби всі такі патріоти були, як я. Мені то все дуже неприємно”.

 

Нагадаємо, що В прикарпатському містечку працює підприємство, яке випускає продукцію із… російським «триколором» (фото)

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 січня 2017, 1:58
продажний
Відповісти

, 03 січня 2017, 3:27
Це зрада! Розстріляти!Фабрика в Ліпецьку це херня в порівнянніз диверсією в Косові.
Відповісти

, 03 січня 2017, 10:20
шановні читачі та дописувачі звинувачувати власника фабрики може кожен але вислів власника "мені вже дзвонили з сбу" це просто шах і мат 1)даний продукт мав бути знятий з продажу в магазині м.Кропивницького і вдстежити шлях як даний продукт туди попав і коли в 2011-чи 2016році для цьго є сбу 2)терміново в Косові на фабриці повинна була пройте бесіда і перевірка залишків продукції яка виготовляється тобто птовинні були бути прийняті всі оперативно-розшукові дізнавальні заходи сбу ів ів франківськкій обл.та м кропивницькому в нас все вийшло на оборот сбу вже дзвонило готуй Кифорук бабло і їдь до нас поп"єм кави чи чаю Отак шановні так працює сбу в нас в село приїхали переселенці які бігали по мітингах сепаратиських я питаю голову сільської ради а він говорить а що я зроблю я знаю про це з сбу дзвонили і питали і до них питань немає.
Відповісти

, 03 січня 2017, 11:14
По ходу принцип "аби гроші" никто не отменял. Глазки у всех повылазили? Не видели чем торгуют? Жлобство и только. Лежит товар - надо продать. Всё...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: