У прикарпатській поліції відбулося засідання поліцейської комісії

Засідання провели у повному складі її членів. Порядком денним було обговорення питань щодо організації та проведення відбору кандидатів на службу в поліцію.

Розпочав засідання начальник ГУНП в Івано-Франківській області полковник поліції Віктор Шкутов за присутності голови поліцейської комісії – Владислава Ливинця, члена ради Івано-Франківської обласної ветеранської організації асоціації ветеранів МВС України, членів комісії – Ігоря Синяка, представника ГО «Обласна спілка учасників АТО», Тараса Виноградника, голови фракції «Самопоміч», начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в області капітана поліції Андрія Бондюка.

4.jpg

5.jpg

2.jpg

Відповідно до порядку денного шляхом голосування одноголосно обрали секретаря комісії – Андрія Бондюка. Далі обговорили питання щодо організації та порядку проведення відбору кандидатів на службу в поліцію, їх подальшої підготовки, з урахуванням вимог Типового порядку проведення конкурсу на службу до поліції та/або зайняття вакантної посади та проходження первинної професійної підготовки.

Обговорили пропозицію та прийняли спільне рішення про створення у соціальній мережі «Фейсбук» окремої сторінки, де би висвітлювалася діяльність комісії. Крім того, вийшли з пропозицією започаткувати окрему лінію «телефону довіри».

В подальшому прийом громадян здійснювати у день засідання комісій (після закінчення). Запис на прийом проводити через чергову частину ГУНП в області за телефоном (0342)- 79-00-22 у цілодобовому режимі.

Також обговорили план роботи на наступний місяць та вирішили виготовити спеціальні посвідчення та бейджики для членів комісії та налагодити тісну співпрацю із представниками ЗМІ задля відкритої та прозорої діяльності.

У підсумку прийняли рішення звітувати про діяльність поліцейської комісії перед депутатським корпусом обласної ради.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: