Правопорядок під час новорічних та різдвяних свят на Прикарпатті забезпечує понад 600 працівників поліції

Правоохоронці Івано-Франківщини заздалегідь розпочали проведення різноманітних заходів, щоб належно забезпечити публічну безпеку в області у цей період, і готові й надалі докладати зусиль, щоб не допустити прикрих випадків під час святкувань прикарпатців та гостей краю.

 

Результат пошуку зображень за запитом "патруль нацгвардії"

Зокрема, працівники поліції налагодили взаємодію з представниками органів влади, інших правоохоронних структур, керівниками релігійних громад та громадських формувань, щоб попереджати та оперативно реагувати на виниклі правопорушення. Також узгоджено розташування сил та засобів поліції для найефективнішого їх використання у святкові дні.

Загалом на охорону публічного порядку буде задіяно понад 600 працівників прикарпатської поліції. Крім того, до патрулювань залучаться військовослужбовці Національної гвардії та представники громадських формувань області.

Щоб невідкладно і належно реагувати на повідомлення та звернення громадян про вчинення правопорушень в області у святкові дні працюватимуть 35 посилених слідчо-оперативних груп поліцейських.

Прикарпатська поліція бажає усім гарних і безпечних зимових свят та радить під час масових святкувань не втрачати пильності і обережності, не зловживати алкогольними напоями та дотримуватися толерантної поведінки.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: