Напередодні Новорічних та Різдвяних свят рятувальники навчали правил безпеки одиноких громадян

Завдання пожежно-рятувальної служби сьогодні полягає не лише у гасінні пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а у тому, щоб проводити серед різних верств населення пропагандистську та просвітницьку роботу щодо безпечної поведінки заради збереження найціннішого – людського життя.
 
news-image

Потенційно найбезпораднішими перед лицем вогню були і залишаються літні люди, особливо ті, котрі з тих чи інших причин є самотніми. Щоб зарадити біді, з пенсіонерами часто проводять бесіди рятувальники, котрі щоразу навчають літніх людей правил безпеки життєдіяльності.

З цією метою було здійснено спеціальний рейд помешканнями пенсіонерів. Проведено чимало роз’яснювальних бесід, в котрих людям ще раз наголосили на правилах поводження із електричними та газовими приладами, причинами і наслідками пожеж, вказувалися номери телефонів екстрених служб та розповсюджувалися застережливі листівки. Крім того, з дозволу господарів також здійснювалася перевірка протипожежного стану помешкань, виявлялися певні недоліки та надавалися конкретні рекомендації щодо їх усунення.

Незнання чи недотримання елементарних правил пожежної безпеки, незадовільний протипожежний стан житлових будинків, ігнорування порадами компетентних у цій галузі людей призводять до поганих, а іноді – й трагічних наслідків.

 Такі заходи будуть проводитися й надалі, адже подбати про безпеку літніх людей – завдання кожного свідомого громадянина.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: