Ігор Пасічняк у Рожнятівському районі ознайомився із роботою освітянських закладів

Минулого тижня заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк із робочою поїздкою побував на Рожнятівщині. Управлінець спільно з головою РДА Іриною Люклян, педагогічним колективом та жителями с. Сваричів взяли участь в урочистому відкритті додаткової групи у ДНЗ «Колобок».
 
http://www.if.gov.ua/files/img/20161230_114450.jpg

«Завдяки спільним зусиллям усіх гілок виконавчої влади нам вдалося реалізувати соціальний проект на підтримку дошкільнят – відкрити додаткову групу для діток 3-6 років, - зазначив  у вітальному слові Ігор Пасічняк. - Це дозволить забезпечити місцевих діток дошкільним вихованням, якісно підготувати до навчального процесу у школі, сприятиме всебічному, гармонійному розвитку молодого покоління бойківчан».

За словами заступника голови ОДА, цьогоріч в області було створено 17 додаткових груп у ДНЗ, побудовано 6 нових дитячих садочків. Це дозволило забезпечити дошкільною освітою понад 1000 маленьких прикарпатців.

Варто додати, що до цього часу у ДНЗ «Колобок» функціонувало 2 групи, які налічували 50 дітей віком від 3 до 6 років. Однак така кількість груп не давала змоги охопити дошкільною освітою усіх місцевих дітлахів.  Черга дітей у даний заклад перевищувала 100 осіб. У зв’язку з цим, керівництво району посприяло відкриттю третьої групи.

Протягом другого півріччя цього року у закладі провели ремонт приміщень. Роботи здійснювалися за кошти обласного та районного бюджетів, сільської ради, спонсорів та батьків. Так, із держбюджету на капітальний ремонт дитячого садка виділено 200 тис. грн., а на реконструкцію другої черги приміщення даного закладу - 897,9 тис. грн. Капітальний ремонт з енергозберігаючими заходами (фасад та заміна вікон) зроблено за рахунок коштів  обласного бюджету  на суму 265 тис. грн. Окрім того, закуплено меблі на 95 тис. грн. Із районного бюджету на ремонтні роботи було спрямовано 100 тис. грн., на придбання технологічного обладнання - 55 тис. грн. Також залучено 100 тис. грн. із сільського бюджету.

Під час перебування на Бойківщині, Ігор Пасічняк відвідав  Сваричівську ЗОШ, де оглянув оновлений комп’ютерний клас та  нову покрівлю закладу. Для майстерні школи управлінець передав фугувально-різальний станок та столярні інструменти, придбані зо кошти обласного та районного бюджетів.   Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: