У селі Тяпче урочисто відкрили водопровід

50 домогосподарств с. Тяпче Долинського району відтепер мають можливість підключитися до централізованого водопостачання.
http://www.if.gov.ua/files/img/dsc_0074.jpg
 

На цю подію жителі села очікували декілька років. Нині ж можуть вживати чисту та якісну воду.

Раніше ми мали проблеми з водою, оскільки вона була непридатною до вживання, – каже сільський голова Олександр Питлик. - Лише тепер завдяки підтримці керівництва  району вдалося розширити мережу водопостачання і забезпечити село якісною питною водою.

На  спорудження водогону із районного бюджету було виділено - 30 тис. грн., та 119. 546 грн.  - із ПАТ «Укрнафта». Роботи здійснювалися в рамках районної Програми забезпечення населення Долинщини  якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 роки. Протяжність новозбудованого водогону становить 1 км. 350 м.

28 грудня розділити знакову для села подію завітали голови райдержадміністрації Юрій Мазур та  районної ради Іван Данилів, перший заступник голови РДА Віктор Громиш, начальник виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства Іван Бельбас, завдяки вагомій підтримці яких жителі села Тяпче  подолали багаторічну проблему.

http://www.if.gov.ua/files/img/dgf.jpg

 

«Забезпечення жителів питною водою є одним з пріоритетних завдань для нас, - наголосив Юрій Мазур. - Сьогодні ми бачимо результати спільної роботи, яка є важливою для збереження здоров’я, покращення умов діяльності та підвищення рівня життя населення».Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: