Відбувся обласний форум лідерів учнівського самоврядування на Снятинщині

Днями у Снятинському районі відбувся позачерговий форум лідерів учнівського самоврядування Івано-Франківської області.
 
news-image

Районні та міські організації представили юні лідери з усіх куточків нашого краю.

У рамках реалізації проекту «Ангел з одним крилом», який був започаткований  минулого року лідерами Снятинського  району,  учасники форуму  з концертною програмою та подарунками завітали до Залучанського дитячого будинку-інтернату.

У свою чергу, діти з особливими потребами провели майстер-класи з квілінгу та вишивання ізониткою.

Крім того, перебуваючи на Снятинщині діти: відвідати мальовниче село Русів – батьківщину класика української новели Василя Стефаника; взяли учась в українських вечорницях; мали можливість виявити свої інтелектуальні здібності у грі «Що? Де? Коли?».

В рамках Всеукраїнського проекту «Молодь обирає здоров’я»,  було проведено майстер-клас з фітнесу Ларисою Волощук, тренером спортивного клубу села Будилів Снятинського району «ZUMBA».

Згідно з програмою форуму, на кордоні Снятинського та Городенківського районів лідери зустрілися  з радою старшокласників Городенківщини, під час якої започаткували  Всеукраїнський проект «Лідери, єднаймо Україну». Даний проект має на меті передачу великого полотнища у формі географічної карти Івано-Франківської області, де школярі у межах своїх районів та міст вишиватимуть  символіку свого учнівського самоврядування.

Хочеться вірити, що насичений подіями форум надихне лідерів, які впливатимуть на учнівське врядування області протягом наступного року, на активні дії, реалізацію важливих акцій та проектів всеукраїнського та міжнародного рівня.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: