В Івано-Франківську нагородили кращих спортсменів (фото)

30 грудня в залі засідань виконавчого комітету Івано – Франківської міської ради відбулось урочисте нагородження спортсменів, тренерів та провідних фахівців у галузі фізичної культури та спорту за підсумками року.

          З привітальним  словом виступив директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано – Франківської міської ради, зазначивши, що 2016 рік був особливо вдалим для івано – франківських спортсменів, котрі з гідністю представили наше місто та державу на міжнародному рівні. Так, в результаті 186 спортсменів здобули 208 медалей впродовж року, з них 23 на міжнародних змаганнях.

         Отож нагородження відбувалось в наступних номінаціях:

-         Кращі спортсмени міста у 2016 році

-         Кращі юні спортсмени міста у 2016 році

-         Кращі тренери міста у 2016 році

-         Меценат спорту у 2016 році

Нагороди, грамоти та подяки міського голови вручив заступник міського голови Олександр Левицький, попередньо привітавши переможців та номінантів з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами, та побажавши нових спортивних звершень, міцного здоров’я та досягнення запланованих результатів.

Привітати спортсменів та тренерів прийшли маленькі зіркові гості – вихованці дошкільного навчального закладу № 3 «Бджілка», старшої групи «Метелик». Щирі дитячі посмішки та віршовані рядки змусили кожного посміхнутись та згадати, що всі ми родом з дитинства, а великий результат починається з маленького кроку та допомоги наставника.

Департамент молодіжної політики та спорту щиро вітає номінантів та всіх, хто обрав нелегкий, однак переможний шлях спортсмена, тренера та наставника з прийдешніми святами. Бажаємо вдалого спортивного сезону у Новому, 2017 році!

 

В Івано-Франківську нагородили кращих спортсменів

 

В Івано-Франківську нагородили кращих спортсменівЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Спорт: