Крига на міському озері Івано-Франківська є товстою та безпечною

Крига на міському озері Івано-Франківська є товстою та безпечною

 

Результат пошуку зображень за запитом "івано-франківське озеро замерзло"

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено рейд, під час якого проведено заміри товщини льоду, який становить від 9 до 10 см. і є безпечний. Порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період відпочиваючими любителями підлідного вилову риби не зафіксовано.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галичі на р. Дністер не допущено до відпочинку в небезпечному місці 2 громадян та 2 рибалок. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період. Проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з батьками, які втратили контроль за своїми 2 малолітніми дітьми.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері здійснено заміри товщини льоду, який становить від 9 до 10 см. і є безпечним. Порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період відпочиваючими любителями підлідного вилову риби не зафіксовано, інформують в УПЦЗ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 04 січня 2017, 12:49
Крига міцна стане тільки при декількох добах нормальних морозів. А зараз +1 та штормовий вітер як раз всю кригу і поламає
Відповісти

, 04 січня 2017, 13:00
Титаник нашли , этих тем более найдут .
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: