На Прикарпатті закривавлений злодій намагався утекти від бійців ДСО

На Прикарпатті закривавлений злодій намагався утекти від бійців ДСО

 

Результат пошуку зображень за запитом "затримання дсо"

В передостанній день минулого року, о 21 год. 17 хв. на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Івано-Франківській області надійшов сигнал «тривога» з комп’ютерного класу з коледжу, що в місті Калуш.

Черговою пульта на місце події негайно було направлено наряд групи реагування Калуського міського відділу поліції охорони.

Прибувши на об’єкт наряд поліції, помітив сліди проникнення, а саме – розбите вікно. На снігу біля вікна були видні сліди, які вели на іншу вулицю. Дотримуючись заходів безпеки, правоохоронці негайно вирушили на пошуки підозрюваного і уже через декілька хвилин на сусідній вулиці помітили невідому особу. Запідозривши, що вона може бути правопорушником намагались затримати, на що чоловік помітивши правоохоронців, зробив спробу втечі, але був затриманий поліцейськими охорони. При затриманні правоохоронці помітили, що в невідомого одяг та руки в крові, згодом вияснили, що під час спроби розбити вікно чоловік порізав руки.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу та надана долікарська медична допомога, адже від виклику швидкої чоловік відмовився. За даним фактом триває слідство.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: