Прикарпатський "свободівець"-корупціонер продовжує вважати себе невинуватим

В апеляційному суді Івано-Франківської області розпочалось слухання у справі колишнього інженер ЄРЦ Василя Скиданчука, якого суд першої інстанції визнав винним у вчиненні корупційного правопорушення.

В суді Скиданчук підтримав свою апеляційну скаргу в повному обсязі.

Апелянт також подав на розгляд суду приклади судової практики, які свідчать на його користь.

Адвокат Михайло Жиляк доводив, що його підзахисний не є суб’єктом правопорушення, оскільки, працюючи в ЄРЦ, Скиданчук не був наділений організаційно-розпорядчими та адмініністративно-виконавчими обов’язками.

Крім того, на думку правозахисника, у екс-інженера не було реального конфлікту інтересів. Також на даний час відкрите кримінальне провадження, в якому Скиданчук проходить, як свідок.

 

Прокурор заперечив доводи захисника. Згідно документів, Скиданчук підписував акти прийняття виконаних робіт та дефектні акти, в яких підрядником була компанія “Галичина ІВ”.

“Тут реальний конфлікт інтересів”, – заявив прокурор.

Сам Скиданчук стверджував, що він був простим інженером і всі документи підписував з метою ознайомлення.

Вислухавши доводи сторын, суд оголосив перерву до 13 січня

Нагадаємо, Василь Скиданчук працював інженер з мереж КП «ЄРЦ», а пізніше займав посаду інженера з експлуатації на цьому ж комунальному підприємстві. Наприкінці 2013 року разом з Олександром Білоусом відкрив фірму – ТОВ «Галичина-ІВ». За період 2014-2015 років «Єдиний розрахунковий центр» замовляв у цієї фірми ремонтно-будівельні роботи, а Скиданчук підписував акти про їх виконання, пишуть Версії .

В прокуратурі розцінили дії колишнього інженера «ЄРЦ» як корупційне правопорушення. Коли справа набула розголосу, у державному реєстрі ім’я Скиданчука загадковим чином зникло зі списку співзасновників ТОВ «Галичина-ІВ».

 

Нагадаємо, що Суд визнав івано-франківського депутата-"свободівця" корупціонером

                       ТОП-13 одіозних персон Прикарпаття 2016 року

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: