Діти зі Сходу та Півдня приїхали відпочивати на Прикарпаття (фото)

На запрошення голови облдержадміністрації Олега Гончарука на відпочинок на Прикарпаття завітали діти із Херсонської та Черкаської областей. Понад дві сотні юних гостей проживатимуть у родинах м. Яремче, Болехова, Рожнятівського, Тлумацького, Долинського, Снятинського, Косівського Богородчанського районів та Богородчанської ОТГ.
http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_9243_(1).JPG
 

«Перебуваючи на Прикарпатті, діти матимуть змогу відвідати музей «Писанки» та історико-меморіальний музей Степана Бандери, перейняти нашу культуру, ознайомитися з історією і традицією краю», - розповів директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович.

Посадовець також зазначив, що впродовж кількох днів в область прибуде група дітей, - а це 150 осіб, - із Житомирської, Миколаївської та Запорізької областей. Натомість прикарпатські діти відпочиватимуть влітку на узбережжі Чорного моря на Херсонщині.

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_9203_(1).JPG

 

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_9210_(1).JPG

 

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_9248.JPG

 

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_9241_(1).JPG

 

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_9226_(1).JPG

 

За словами директора Білозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 із Херсонщини Наталії Панькової, соціальний проект дає змогу дітям із різних областей не лише добре відпочити, але й ознайомитися із унікальними традиціями і звичаями та знайти хороших і вірних друзів.

«Сьогодні на Івано-Франківщину прибули діти, батьки яких є учасниками АТО, обдаровані діти та сироти або напівсироти, - зазначила Наталія Панькова. – Деякі з них уже не вперше на Прикарпатті, тому заздалегідь чекають на такі поїздки та залюбки знову відвідують ті родини, в яких проживали раніше».Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: