На Прикарпатті чергове високе чиновницьке призначення

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук представив працівникам апарату ОДА нового керівника - Романа Маланія.
 
news-image: У Франківську представили новопризначеного керівника апарату ОДА Романа Маланія

У 1997 році новопризначений управлінець здобув вищу освіту у Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника, йдеться на сайті ОДА.

Трудову діяльність розпочав на Прикарпатському меблевому комбінаті, згодом працював у Івано-Франківському лісокомбінаті. У серпні 1991 року Роман Маланій займає посаду судового виконавця Івано-Франківського міського народного суду. Із березня 1999 по грудень 2000 року працює начальником відділу державної виконавчої служби Івано-Франківського міського управління юстиції, а згодом - начальником Івано-Франківського міського управління юстиції. З вересня 2005 року - начальник державної виконавчої служби в області. У квітні – липні минулого року Роман Маланій - помічник міністра юстиції України, а згодом -  радник президента з правових питань Івано-Франківської торгово-промислової палати.

Розпорядженням обласної державної адміністрації від 03.01.2017 року № 1-к Романа Маланія призначено керівником апарату ОДА.

Варто зауважити, що Роман Маланій змінив на посаді Валерія Крецула, який фігурував у скандалі з георіївською стрічкою. Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 січня 2017, 0:25
Ще з часів керівництва державною виконавчою службою зарекомендував себе повним неадекватом!!! Більш корумпованішого не знайшлось??? :))) Куда ми котимося :(((
Відповісти

, 05 січня 2017, 0:26
Звідки витягнули цей нафталін? Де він був останні десять років? Напевно чекав слушний момент, ось він і настав!
Відповісти

, 05 січня 2017, 11:25
Здобули
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: