На Прикарпатті обмежено рух важковагового транспорту, а туристів просять утриматись від сходження у гори

У зв'язку із інтенсивними опадами у вигляді снігу та заметами за інформацією Укравтодору на автодорогах державного значення Закарпатської області з 10 год. 4 січня тимчасово обмежено рух великовагового транспорту.

Результат пошуку зображень за запитом "альпіністи"

 

На Львівщині за інформацією Укравтодору з 9 год. 4 січня обмежено рух великовагового транспорту на  ділянці дороги М-06 Київ – Чоп, км 621 – км 702 (від м. Стрий до межі із Закарпатською областю). З 10 год. 30 хв. 4 січня рух великовагового транспорту обмежено також на ділянці дороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, км 132 – км 156 (від м. Турка до межі із Закарпатською областю).

На Івано-Франківщині за інформацією Укравтодору з 12 год. 4 січня тимчасово обмежено рух великовагового транспорту при виїзді в Закарпатську область зі сторони Яблунецького перевалу – автодорога Н-09 Мукачеве – Івано-Франківськ – Рогатин – Львів; зі сторони м. Долини – автодорога Р-21 Долина – Хуст.

Шановні водії! Зважаючи на ускладнення погодних умов звертаємося до вас з проханням утриматися від поїздок і дочекатися покращення погодних умов.

У Львівській та Закарпатській областях 4 січня пориви вітру до 23 м/с, місцями 25-30 м/с. Крім того, в горах Львiвської областi та високогiр'ї Iвано-Франкiвської, Закарпатської областей очікується значний рiвень лавинної небезпеки. В гірських районах Закарпатської області існує загроза зсувів снігу на дороги.

Тож закликаємо туристів утриматися від походів у гори.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: