"Інтер" зникне з екранів багатьох українців з 11 січня

Провайдер кабельного телебачення "Ланет" заявив, що компанія з 11 січня припиняє трансляцію телеканалів "Інтер", НТН, К1, К2, "Мега", "Піксель", Zoom, "Enter-фільм", "Інтер +".

Як на своїй сторінці у Facebook написав директор "Ланет" Мар’ян Івасюк, провайдер досяг в переговорах з медіагрупами компромісу з усіх критичних питань (синхронне підписання договорів, пакетне розміщення каналів в соціальному пакеті, розміщення каналів на перших кнопках та інше).

"Тим не менш, слідуючи реформаторському духу змін до Закону "Про телебачення і радіомовлення" (відносно уточнення умов Розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги), спрямованих на лібералізацію економічних відносин учасників ринку кабельного телебачення, ми вирішили підтримати конкуренцію між медіа групами та забезпечити додаткові можливості для незалежних телеканалів", – зазначив він.

Відтак, стимулюючи медіагрупи до конкуренції, у 2017 році в кабельній мережі "Ланет" будуть ретранслюватися канали лише 3 з 4 медіагруп.

Зауважимо, що таке рішення компанія ухвалила, ґрунтуючись на поточних рейтингах телеперегляду, відповідно до яких канали Inter Media Group дивляться найменше.

"На прохання дистриб'ютора групи Inter Media Group, на час свят (до 10 січня) їхні телеканали продовжать ретранслюватися в нашій мережі", – додав директор провайдера.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 січня 2017, 12:21
Теперь на оставшихся каналах будет одна Параша .
Відповісти

, 05 січня 2017, 14:52
Я ні в якому разі не підтримую інтермедію, але є одне але. Уся затія з платним ТБ-повна маячня. По-перше, робити під час війни перепони для перегляду українських телеканалів-ідіотизм, країна агресор буде тільки тішитись, безкоштовно транслюючи свою пропаганду. По-друге, роль телебачення у сучасному світі давно не та, що була хоча б 20 років тому, брати оплату за перегляд-останній цвях у домовину "зомбоящика", кому воно буде потрібно платно? По-третє, податки на ТБ -релікт що лишився не у багатьох країнах(Англія, Ізраїль, Японія...)що є досить заможними, навіть там не всі платять, уникають оплати. По-четверте, за що платити, якщо по ефіру, причому цифровому DVB-T2 ці канали можна подивитись безкоштовно.
Відповісти

, 05 січня 2017, 18:27
Гоніння на свободу слова
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: