У Чехії виник скандал довкола могили відомого українського поета: У могилі українця збираються поховати іншу людину (ФОТО)

Рештки відомого українського письменника Олександра Олеся, який був похований у Чехії, примусово ексгумували.

Про це повідомляє DT.UA.

У могилі Олеся на Ольшанському кладовищі у Празі збираються поховати іншу людину.

За чеськими законами, після поховання за місце на кладовищі потрібно платити ренту. Донедавна її сплачував, за власною ініціативою, виходець з України Володимир Михайлишин, проте він помер. Його син ж надумав поховати батька на могилі Олеся.

Перепоховання мало відбутися о 12:00 3 січня 2017 року, проте плани щодо подальшого поховання рештків Олеся невідомі . Могилу письменника вже розкопали.

У МЗС додали, що відповідні установи намагаються вирішити проблему.

095130

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 січня 2017, 13:59
вже поховав якийсь швайцарець свого старого - плювати він хтів на украйонців та їх майдаунну владу
Відповісти

, 05 січня 2017, 14:12
Бо правду пиав О. Олесь. "Коли Україна за право життя З катами боролась, жила і вмирала, І ждала, хотіла лише співчуття, Європа мовчала. Коли Україна в нерівній борьбі Вся сходила кров'ю і слізьми стікала І дружної помочі ждала собі, Європа мовчала. Коли Україна в залізнім ярмі Робила на пана і в ранах орала, Коли ворушились і скелі німі, Європа мовчала. Коли Україна криваві жнива Зібравши для ката, сама умирала І з голоду навіть згубила слова, Європа мовчала. Коли Україна життя прокляла І ціла могилою стала, Як сльози котились і в демона зла, Європа мовчала..."
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: