"Дві пекельних доби на морозі": Після церемонії нагородження Порошенком про бійців АТО... забули

Нагороджені бійці просиділи в Маріуполі в ангарі 8 годин, де їм довелося зустріти Новий рік - голодним, холодним і втомленим.
Порошенко нагородив бійців АТО 31 грудня 216 року. Фото: УНИАН.Порошенко нагородив бійців АТО 31 грудня 216 року. Фото: УНИАН.

Після церемонії нагородження за участю Петра Порошенка українські солдати кілька годин просиділи в аеропорту Маріуполя, зустрівши Новий рік у холодному ангарі. Про це повідомили волонтери та українські військовослужбовці на своїх сторінках у Фейсбуці, передають Патріоти України.

"Було близько 100 бійців масовки і 15 героїв, які відзначилися на Світлодарськ дузі. Представлених до нагород везли з передової. Втомлених і замерзлих. Везли у відкритому кузові. Потім натаскували стройову в аеропорту Маріуполя. Нарешті - нагородження. Близько семи вечора 31 грудня закінчилися урочистості та ... про них забули. Вони сиділи в порожньому аеропорту. Голодні і моторошно втомлені. Потім, як худобу, загнали в холодний ангар. Там і зустріли Новий рік ", - написала волонтер Ольга Батагова.

Також про "пекельні дві доби на морозі" розповіла одна із нагороджених, командир мінометної обслуги Валерія Бурлакова. За її словами, військові відразу після вручення медалей попросили президента направити за ними вертоліт, щоб повернутися до Нового року на позиції, проте прохання так і не було виконано.

"Президент нас нагородив. Про те, яких пекельних двох діб на морозі, з кавою "тільки для командування", це коштувало, напишу пізніше. Коли вручав медаль - ризикнула попросити його про вертоліт, щоб ми встигли до Нового року повернутися на позиції, до своїх. Вертушку пообіцяли. Але в той час, коли більш важливі люди полетіли з Маріка спокійно, саме для нас метеоумови раптом виявилися не такими, як треба ", - зазначила вона.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 січня 2017, 14:48
Не послухали Руслана Коцабу та інших адекватних людей - отримайте й розпишіться.
Відповісти

, 05 січня 2017, 15:26
руслан коцаба пасивний гей,який готовий хуй сосати ,лиш би не довелось батьківщину захищати.
Відповісти

, 05 січня 2017, 16:13
ви москальнуті повбивали всіх дітей донбаса і от виписуєте ,коли ви вже крові напєтесь сволочі невдячні.
Відповісти

, 06 січня 2017, 0:32
Не вже made in China,то взаголі....
Відповісти

, 05 січня 2017, 16:30
дописувачі - кончені пиздюки, а влада - повний піздєц
Відповісти

, 05 січня 2017, 18:14
Здоровкатися за руку зі злодієм та зрадником Уркаїни Порошенком це пляма на всю решту життя
Відповісти

, 05 січня 2017, 18:15
Не ображайте один одного.Якось воно все не так.Коцаба нікому не зробив зла.Хлопці на сході не знають що творять.Презик медальку дав і зник.Скоро все стане на своє місце,пазлики .....Вже майдан не чекайте.За все прийдеться нести відповідальність.
Відповісти

, 09 січня 2017, 19:40
Бог наслав на Україну морози,не усі вийдуть зі схронів АТО.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: