На Калущині перевізники різко підвищили тарифи на проїзд

3 січня голова Калуської райдержадміністрації Наталія Бабій провела нараду з перевізниками.

На нараді обговорили питання підвищення тарифів на пасажирські перевезення, які встановили перевізники з 1 січня 2017 року.

«Держава дала право перевізникам самим приймати це рішення. І райдержадміністрація не погоджувала затвердження тарифів на пасажирські перевезення. Однак, перед тим, як приймати такі важливі рішення, необхідно було обговорити дане питання, а не ставити нас перед фактом, що ви підняли тарифи на перевезення. Ми постійно йшли назустріч перевізникам, намагалися знайти спільну мову, щоб люди  отримували належні послуги за перевезення», - зазначила Наталія Бабій.

Заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА Тетяна Кізан поінформувала, що до райдержадміністрації подано таблиці вартості проїзду на приміські маршрути Калуського району, які затверджені перевізниками: ПП «Західавтотранс», ТзОВ «Євро-Авто-Бан», ТзОВ «Автотранспортна асоціація», фізичною особою-підприємцем Ігорем Максимівим. Відповідно  до  поданих  перевізниками  розроблених  таблиць, вартість проїзду на маршрутах зросла у межах від 57,8 до 85,7 % у порівнянні з цінами, які діяли з 20.08.2015 року дотепер, у розрахунку від початкової зупинки до кінцевої.

Згідно поданих таблиць вартості проїзду, граничний тариф одного пасажиро-кілометра на маршруті становить 0,65 грн. плюс 3% страхового збору. На маршрутах, на яких надає послуги ТзОВ «Євро-Авто-Бан»,  до вартості проїзду включено ПДВ 20 %. На маршрутах «Калуш-Пійло», «Калуш-Зелений Яр», «Калуш-Бабин Зарічний» вартість проїзду не змінилася.

Перевізники мотивували своє рішення тим, що змушені платити водіям заробітну плату не менше 3200 гривень. А ще нарікали на здорожчання автозапчастин та дизпалива. Директор ПП «Західавтотранс» Микола Манелюк зазначив, що перевізники поспішили з прийняттям свого рішення, однак нові тарифи у приміських «маршрутках» діятимуть з 10 січня.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 січня 2017, 0:30
Здобули. Дооскакалися
Відповісти

, 06 січня 2017, 0:31
Генштаб анонсировал новую волну мобилизации в Украине Офицеры запаса, те, кто закончил военные кафедры ВУЗов, будут призваны в ряды ВСУ в этом году. Об этом сообщил заместитель начальника Главного управления персоналом Генерального штаба ВСУ полковник Марк Андрусяк, пишут Вести со ссылкой на InfoResist. "Планируем в этом году провести призыв. В количестве порядка четырех тысяч", — сообщил Андрусяк. Под призыв подпадают те, кто закончил военные кафедры, но не служил в вооруженных силах. "Согласно руководящим документам, под призыв подпадают лица до 43 лет, которые не служили в вооруженных силах", — добавил полковник Генштаба.
Відповісти

, 06 січня 2017, 0:32
Бандеровские отродья угробили Украину. Ваш дохлый Поппель из могилы сумел нагадить напоследок. Как и ваш кумир Гитлер
Відповісти

, 06 січня 2017, 9:43
Посмотрите, чё русский мир сделал с цветущим Донбассом - все разграбили, порезали на металл, разкурочили и вывезли за поребрик. А на расеи Донбасс никто не ждет и требует у Украины забрать этот депрессивный, разворованный и разбитый регион себе. Когда за него боролись Украина и расея, сейчас он превратился в беднейший регион, который, как оказалось, без дотаций со стороны Украины себя даже минимально прокормить не может. Дурилки картонные донбасские - теперь то поняли, что вас использовала расея против остальной части матушки-Украины и бросила на произвол, поматросила и бросила. И вы теперь-то никому не нужны оказались. Превратились в Абхазию и Осетию (поезжайте туда, посмотрите, как там хорошо жить), а могли ведь жить как раньше - ничего не делать, кричать, что всех кормите, а на самом деле дотации с бюджета Украины получать!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: