Посол пояснив, чому Порошенко не поїде на інавгурацію Трампа

На ці офіційні заходи запрошуються посли, і ніяких запрошень лідерам держав не надсилається, зазначив Чалий

Служба протоколу адміністрації США не передбачила участі глав держав у церемонії інавгурації 45-го президента Сполучених Штатів – так само, як це відбувалося і за практикою минулих інавгурацій. Таке пояснення, чому президента України Петра Порошенка не буде на інавгурації Трампа, дав в інтерв'ю Укрінформу посол України в США Валерій Чалий

«Навколо цього питання (можливої присутності Петра Порошенка на церемонії інавгурації Дональда Трампа. – Ред.) виникло багато спекуляцій. Причому вони не припиняються», - констатував український дипломат.

 

У цьому зв'язку він поінформував: «Посольство (України. – Ред.) отримало офіційну ноту від американського протоколу, що нинішня інавгурація за рівнем участі від країн проходитиме за тими ж правилами, що і в попередні роки. Тобто, на ці офіційні заходи запрошуються посли, і ніяких запрошень лідерам держав не надсилається».

Через це, підкреслив Чалий, питання, чи їде президент України, не стоїть, як і питання, чи їдуть інші президенти. «На сьогодні такий формат не передбачений», - підсумував він.

Нагадаємо, інавгурація новообраного президента США Дональда Трампа запланована на 20 січня.

Як повідомлялося, першу велику прес-конференцію Дональда Трампа після його обрання президентом США планується провести 11 січня.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 січня 2017, 13:23
Іде Ківалов Сергій Васильович по особистому запрошенні.А цукерника ніхто не запросить.
Відповісти

, 10 січня 2017, 1:34
Чьоколада масляно пальмовна
Відповісти

, 06 січня 2017, 14:02
Потому что его выгнали как пса шелудивого. Параша Вальцман теперь невездной в Америку
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: