В Івано-Франківській області одразу 12 дітей намагалися вийти на тонку кригу

В Івано-Франківській області одразу 12 дітей намагалися вийти на тонку кригу

5 січня 2017 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено рейд, під час якого проведено заміри товщини льоду, який становить від 9 до 12 см. і є безпечний. Порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період відпочиваючими любителями підлідного вилову риби не зафіксовано.

    Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галичі на р. Дністер порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період не зафіксовано. Здійснено рейд на р. Луква, під час якого не допущено на небезпечний тонкий лід (товщина льоду від 0 до 10 см.) 12 дітей (вік 10-13 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період та відправлено з території водойми додому.

    Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері здійснено заміри товщини льоду, який становить від 10 до 12 см. і є безпечним. Проте було не допущено до відпочинку в небезпечному місці (біля шлюзу) 8 дітей (вік 13-14 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період та відправлено з території водойми додому.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: