На дорогах Івано-Франківщини працює 45 одиниць снігоприбиральної техніки

Сьогодні відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо реагування на надзвичайні ситуації в зимовий період.
 
Результат пошуку зображень за запитом "снігоочисна техніка"

Захід відбувся під головуванням віце-прем’єр-міністра- міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка за участю голови ДСНС Миколи Чечоткіна, представників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, голів регіональних штабів з ТЕБ та НС, пише ГК.

Під час наради обговорили стан готовності служб до виникнення надзвичайних ситуацій.

«У всіх районах та містах обласного значення оперативні штаби приведено у готовність до реагування на можливі надзвичайні ситуації під час погіршення погодних умов та забезпечення життєдіяльності населення області. Вони працюють цілодобово, – зазначив Олег Гончарук. – Забезпечено взаємодію спеціалізованих служб цивільного захисту, які укомплектовані особовим складом, технікою, створено необхідний запас паливно-мастильних та матеріальних ресурсів».

Варто зазначити, що в області для забезпечення проїзду автодоріг державного та місцевого значення працює 45 одиниць техніки. Для запобігання переохолодженню, обмороженню мешканців і гостей області та надання відповідної допомоги підготовлено і обладнано 63 пункти обігріву. Крім того, забезпечено готовність до розгортання 18 мобільних пунктів обігріву Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 січня 2017, 22:53
Брехня. Може зо 3-4 машини їздить. На решту просто гроші списують. Крадуть. А по дорогах не проїдеш
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: