У Прикарпатському онкологічному центрі безкоштовно обстежують учасників АТО

У Прикарпатському клінічному онкологічному центрі для учасників антитерористичної операції проводять безкоштовне обстеження на магнітно-резонансному томографі.

 

http://styknews.info/sites/default/files/basic-foto/2017/01/06/kamuflyazh.jpg

За словами головного лікаря Володимира Романчука, томограф для закладу вдалось закупити ще у 2008 році. Це один з перших в Україні апаратів МРТ отриманих державною установою такого рівня.

«Наразі це єдиний томограф в області, який знаходиться в державній установі. Усі решта знаходяться у приватній власності. – повідомив Володимир Романчук. – Пройти обстеження у них учасники АТО не завжди можуть собі дозволити, адже приватники безкоштовно послуги не надають, а вартість обстеження висока. Тому, попри те, що це суттєво збільшує навантаження на наш томограф, ми вирішили повністю безкоштовно надавати їм допомогу. Наша принципова позиція – жодних коштів, жодних благодійних внесків від бійців ми не беремо. Це найменше, що ми можемо зробити для людей, які захищають мир на нашій землі».

За словами головного лікаря онкологічного центру, для максимальної ефективності та оперативності послуги учасникам бойових дій на сході України надаються за направленням від обласної клінічної лікарні. З цією метою Володимир Романчук підготував відповідний наказ та погодив його у Департаменті охорони здоров’я.

«В обласній лікарні є усі необхідні спеціалісти – невропатологи, нейрохірурги, тощо. Вони нам надають усю необхідну інформацію. Завдяки цьому ми маємо чітку локалізацію для обстеження та робимо МРТ бійцям без будь-яких проблем», – зазначив Володимир Романчук.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: