Івано-франківці сплатили до бюджету понад 1,8 мільярдів податків та зборів

За січень-грудень 2016 року івано-франківські платники податків сплатили до бюджетів усіх рівнів 1805,6 млн. грн., що на 350.9 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це нещодавно повідомив начальник ДПІ у м. Івано-Франківську Любомир Слободян.

Зокрема, він зазначив, що до державного бюджету надійшло 787,3 млн. грн., а до місцевого – 1018,2 млн. грн.

Лідером з наповнення державної скарбниці є податок на додану вартість. За 2016 рік до бюджету надійшло 388,9 млн. грн. цього податку, а це половина від усіх надходжень за вказаний період.

Майже 63 % надходжень до місцевої казни складає податок на доходи фізичних осіб. Другий по величині – акцизний податок. Він складає  11,8 % від загальних надходжень. Третє місце займає єдиний податок – 11,7 %.

«Не дивлячись на складний економічний та політичний стан, який спостерігається в державі, надходження до бюджету з місяця в місяць систематично зростають. Цього вдалося досягти завдяки впровадженню податкової реформи в Україні та запровадженню електронного адміністрування ПДВ», – підкреслив Любомир Слободян.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 січня 2017, 21:05
То все вже на офшорах Порошенка
Відповісти

, 09 січня 2017, 22:15
Обязанность ежемесячно платить повышенный единый социальный взнос даже в том случае, если нет прибыли, а также другие налоговые новшества года привели к массовому оттоку людей из бизнеса. Всего за неделю были ликвидированы почти 11 тысяч частных предприятий.Задолженность населения Украины (без учета временно оккупированной территории Автономной Республики Крым, г. Севастополя и части зоны проведения антитеррористической операции) по оплате жилищно-коммунальных услуг в ноябре 2016 г. по сравнению с октябрем 2016 г. увеличилась и на конец ноября составила 19,1 млрд грн.В исполнение постановления Кабинета министров Украины от 27 июня 2003 г. № 976 «О утверждении Порядка погашения реструктуризированной задолженности и внесения текущих платежей за жилищно‐коммунальные услуги» в январе-ноябре 2016 г. с населением было заключено 33,4 тыс. договоров относительно погашения реструктуризированной задолженности. Общая сумма, на которую были заключены договоры в части погашения реструктуризированной задолженности, составляла 152,5 млн грн, а сумма внесенных платежей с учетом долгосрочных договоров составила 93,4 млн грн.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: