Коломияни спільно з рятувальниками врятували лебедів та качок із замерзлого озера (фото)

На крик про допомогу у соцмережах відгукнулися працівники місцевого управління ДСНС.— Люди добрі, поміж свята знайдіть час, щоб допомогти лебедям і качкам. Їм дуже важко. Багато з них просто не можуть рухатися... Без їжі вони загинуть... і без води, без ополонки... люди, вставайте з-за столів, одягайтеся тепло і зробіть добру справу хоча би погодувавши птахів. Якщо раптом хтось зміг би хоча б трохи роздовбати лід - то це було б найкращою Рідзвяною доброю справою. Люди не будьте байдужі!!! Птахи можуть просто не пережити цієї ночі... — написала на Різдво у соцмережі Лідія Карплюк, інформують ”Вікна”.

Коломияни спільно з рятувальниками врятували лебедів та качок із замерзлого озера. ФОТО

 


Після звернення на озеро прибув загін МНС, який намагався збільшити ополонку, але через погодні умови майже нічого не вдалося зробити... Але птахи злякалися і перелетіли на річку, де протічна вода і там їм легше буде перебути морози. За годину на озері затягнулося і те плесо, що було.


Коломиянка просить небайдужих підгодовувати птахів на річці.


— Один лебідь залишився примерзлий до леду посеред озера,але завдяки Валентину(прізвища не знаю), який на руках відніс його на річку, лебідь врятований...отакі є у нас коломияни, — повідомила Оксана Соснова Стусик.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: