Впродовж минулої доби обмороження отримали троє прикарпатців

Впродовж минулої доби обмороження отримали троє прикарпатців

У неділю 8 січня, на ПЗЧ ДПРЧ-7 м. Коломия УДСНС в області від чергового лікаря Коломийської ЦРЛ поступило повідомлення про те, що в Коломийську ЦРЛ в травматологічне відділення госпіталізований гр. 1974 р.н. житель Коломийського р-ну с. Товмачик, з діагнозом: обмороження обох китиць I-II ст., та гр. 1984 р.н. житель Коломийського р-ну с. Молодятин, який отримав обмороження лівої китиці перебуває на амбулаторному лікуванні.

Вчора пізно ввечері, о 23 30 годині, на ПЗЧ ДПРЧ-14 м. Косів від чергової Косівської ЦРЛ поступило повідомлення про те, що в травматологічне відділення доставлено жителя с. Прокурава гр. 1974 р.н. із діагнозом: обмороження 1-2ступені пальців обох китиць. Стан потерпілого середньої важкості, повідомляють в УПЦЗ.

 

Нагадаємо, що Від переохолодження впродовж минулої доби загинуло двоє прикарпатців

                       П’ять випадків обмороження людей зареєстровано з початку року в областіЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 січня 2017, 12:11
В нвс дідусь з сусіднього підїзду замерз на смерть. Через заборгованість по комуналці дідугану відімкнули тепло. От він і вклєк. Скоро і ми всі там будемо
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: