В Управлінні транспорту і зв'язку просять вибачення за стан перевезень у Франківську у ці вихідні

Управління транспорту і зв'язку просить вибачення за стан з перевезення в вихідні дні.

Пов’язане зображення

Про це у мережі повідомив керівник управління Олег Ганчак.

Ганчак повідомив, що за фактами виїзду громадського транспорту в суботу та неділю будуть вчинені відповідні дії, згідно вимог договору перевезення. Будуть враховані, як технічні так і неякісні організаційні моменти.

"Складна ситуація з роботою громадського транспорту, у зв’язку зі сильними морозами. Немає можливості зберігати тз в теплих чи холодних боксах. Ті, які були в боксах, нормально виїхали і працювали на маршрутах. Автобуси з технічних причин не вийшли на маршрути або зійшли з маршрутів, бо замерзають двері, дизель. Техніка не витримує таких морозів. Всі автобуси працюють на дизелі, який витримує температуру до мінус 15°С. Також вийшло з ладу кілька акумуляторів, генераторів. З перевізниками сьогодні зібрались, обговорили. Всі на базах проводять відповідну роботу. Мають завести нові акб та присадки до дизелю. Завтра водії дуже зранку вийдуть і будуть заводити і прогрівати тз. Також почалась хурделиця і замітає дороги. Дорожні служби почали роботу. Добре що є нова техніка. Бувають погодні умов несприятливі. Тож дякую за розуміння і терпіння. З повагою", написав Олег Ганчак.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 січня 2017, 12:04
незрозуміло щодо солярки - зимова має витримувати хоча би до мінус 25-30. Літня - до мінус 7. Так що продають на заправках? А може перевізники підбріхують і звалюють все на солярку?бо не хочуть їздити? Чи заливають якусь незрозумілу?Все треба перевірити.
Відповісти

, 09 січня 2017, 12:27
мило.....
Відповісти

, 09 січня 2017, 12:44
а раком пхати, що вже нема кому, присадки їм подавай.
Відповісти

, 09 січня 2017, 13:42
Нічого страшного не сталося, більшість мешканців міста у таку холодну погоду не виходили з домівок, а святкували вдома. Для чого було ганяти автобусам по місту, коли не має пасажирів.
Відповісти

, 09 січня 2017, 13:43
управління просить вибачення... До одного місця мені Ваші вибачення.Пора за 20 років навчитися працювати,а не вибачатися.Все Ви вмієте-гарно вибачатися,погано працювати,солодко БРЕХАТИ,своєчасно отримувати зарплату, а працювати по хозяйськи-ні. Гріш Вам ціна.
Відповісти

, 09 січня 2017, 13:51
ану подивимось скільки маршруток зараз є: шість 22, три 33 і один 27.Це чорна діра, це комунальне підприємство Електроавтотранс, для викачування бабла. І ще воно вибачається, ...уйня така.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: