Прикарпатські рятувальники пильнують рибалок-екстрималів

Прикарпатські рятувальники пильнують рибалок-екстрималів 

8 січня 2017 року в охоронних зонах відповідальності рятувально-водолазних станцій в містах Івано-Франківськ, Галич, Коломия особовим складом велося цілодобове чергування. Рятувальниками Івано-Франківської, Галицької та Коломийської рятувально-водолазних станцій відпочиваючим в зоні дислокацій рятувальних підрозділів надавалась інформація щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах через ретрансляційний вузол та мегафони.

     Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено рейд, під час якого проведено заміри товщини льоду, який становить від 13 до 15 см. і є безпечний. Порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період не зафіксовано.

     Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галичі на р. Дністер порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період не зафіксовано. О 12 год.25 хв. поступило повідомлення від чергового ДПРЧ-3 м. Галича, що на р. Луква в небезпечному місці знаходяться рибалки. Працівники рятувально-водолазної станції здійснили рейд на р. Луква та не допустили до риболовлі 2 любителів підлідного вилову риби, які знаходились на небезпечному тонкому льоді (товщина 4-5 см). З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період.

     Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері здійснено заміри товщини льоду, який становить 14 - 15 см. і є безпечним. Порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період не зафіксовано.

            8 січня 2017 року на міських озерах м. Івано-Франківську, м. Коломия та на р. Дністер в м. Галичі особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих, інформують в УПЦЗ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 січня 2017, 17:44
ЕкстрЕмалів, ідіоти!)
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: