Івано-франківським авторагулям начхати на те, що у вихідні центр міста має були пішохідним (фото)

Міська влада Івано-Франківська прийняла рішення на вихідні дні перекривати ряд центральних вулиць Івано-Франківська. Чи зупинило це франківських водіїв?

Згідно рішення міської влади Івано-Франківська на вихідні дні було перекрито ряд центральних вулиць міста. З цією метою було використано спеціальні загороджувальні шлагбауми. Були перекриті вулиці Леся Курбаса, Лесі Українки, Сотника Мартинця та інші.

Але чи можуть зупинити шлагбауми франківських водіїв, яким конче треба проїхати? Судячи з колії від коліс на вулиці Сотника Мартинця – ні. Оминаючи шлагбаум, водії влаштували собі проїзд по тротуару. Очевидно, що владі варто наступного разу реагувати на таку “винахідливість”, пишуть Версії.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 січня 2017, 9:09
бляха, я придумав - треба стовпчик, або ту бетонну гулю, щоб ще пішоходи спотикались. і ще камеру для відеофіксації додати. муфлони...
Відповісти

, 10 січня 2017, 11:55
Дибіли закрили центр! Для чого??? Зробіть пішоходне кільце набережна - надрічна- Івасюка - Ребета- Петлюри - Довженка - набережна і пересідайте на фіри!!! Коні будуть срати, буде смердіти, але буде чим удобрити коумби!!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: