Івано-франківські волонтери в костюмах казкових героїв розсмішили пацієнтів дитячої лікарні (фоторепортаж)

Перед новорічно-різдвяними святами волонтери проекту «Лікар Свято» подарували гарний настрій майже 400 маленьким пацієнтам. Понад 15 візитів у різні відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні – від офтальмологічного до гематологічного – здійснили протягом місяця група казкових персонажів у костюмах.

Проект реалізують студенти і викладачі Прикарпатського національного університету у співпраці з громадською організацією «Молода Просвіта» та при підтримці Urban Space 100, пише Репортер.

Два роки тому ініціативу започаткували лікар Оксана Манюх і викладачі Мирослава Кулеша-Любінець й Ореста Возняк. Волонтери Михайло Видрак та Ірина Родзінська кажуть, що мета проекту – допомога сміхом маленьким пацієнтам, залучення студентської молоді до благодійних справ.

Понад 15 візитів у різні відділення обласної дитячої клінічної лікарні – від офтальмологічного до гематологічного – здійснили протягом місяця група казкових персонажів у костюмах і клоунів з червоними носиками.

Перед стартом кожен учасник дійства пройшов тренінги, котрі проводить кандидат психологічних наук Мирослава Кулеша-Любінець та актори місцевого лялькового театру. Тематика навчань різна: від взаємодії з дітьми за допомогою інтерактивних казок до вікових аспектів психології хворої дитини та стресостійкості волонтера.

«Я із захопленням спостерігаю за особистісним зростанням студентів-волонтерів і тішуся, що вже з юнацьких років вони є творцями лікарняної клоунади як одного з найпопулярніших у світі видів психологічного супроводу хворих дітей», – говорить викладач ПНУ Мирослава Кулеша-Любінець.

Маленькі глядачі у медичних закладах дуже полюбляють веселих гостей, а ще із задоволенням долучаються до шоу – граються надувними кульками, приміряють носики, шапки, отримують подарунки ручної роботи.

Лікарі кажуть, що сміхотерапія та позитивний настрій сприяють швидшому одужанню, тому бажають розвитку ініціативі та продовження співпраці на регулярній основі.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: